| naam | Industriële hoog stabiele geheugenkaart |
|---|---|
| Certificering | CE and RoHS |
| Klas | A1 U3 |
| Merk | PG Merk |
| Nand Flash | Kioxia 9T25 |
| Naam | Flash-geheugenkaarten |
|---|---|
| Kleur | Zwart of bedrukt |
| Certificering | CE and RoHS |
| Merk | PG Merk |
| Nand Flash | Kioxia 9T25 |
| Naam | Flash-geheugenkaarten |
|---|---|
| Kleur | Zwart of bedrukt |
| Certificering | CE and RoHS |
| Merk | PG Merk |
| Nand Flash | Kioxia 9T25 |
| Capaciteit | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Kleur | Zwart of aangepast |
| Pakket | Standaard of winkelblister |
| Kwaliteit | Goed, 100% nieuw. |
| Materiaal | plastic |
| Capaciteit | 64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Kleur | aangepast of standaard allemaal zwart |
| Pakket | OEM/ODM welkom, of standaard |
| Kwaliteit | Goed, 100% nieuw. |
| Materiaal | Plastic |
| Naam | Industriële Flashgeheugenkaart |
|---|---|
| Kwaliteit | Nieuw |
| Leessnelheid | 160 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 140 MB/s |
| capaciteit | 64 GB |
| Capaciteit | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
|---|---|
| Gebruik | AI-dashcam |
| Kleur | aangepast |
| Pakket | Standaard of winkelblister |
| Kwaliteit | 100% Origineel |
| Product | High Endrance-geheugenkaart |
|---|---|
| Kwaliteit | Uitstekend |
| Capaciteit | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Gebruik | dashcam, beveiligingscamera voor thuis |
| Kleur | aangepast |
| Naam | MIni SD-geheugenkaart voor 4K Mini-actiecamera |
|---|---|
| Certificering | CE and RoHS |
| Klas | A2 U3 V30 |
| Merk | PG-merk |
| NAND FLASH | Kioxia 9T25 |
| Pakket | Default of Retail Blister |
|---|---|
| Format | FAT32 / exFAT |
| Snelheidsklasse | C10, U3, V30, A2 |
| Kleur | Zwart, blauw, rood, enz. |
| Verpakking | Kleinhandelspakket |