| Compatible | Digital Photo Frames |
|---|---|
| Package Type | BGA (Ball Grid Array) |
| Storage Capacity | 64GB/128GB/256GB |
| Compatibility | POS Machine Motherboards |
| Standard | EMMC 5.1 |
| Product Name | Flash Memory Embedded EMMC |
|---|---|
| Oem | Welcome |
| Capacity Options | 64GB, 128GB, 256GB |
| Logo Customized Service | Available |
| Condition | New / Good Health |
| Product Name | EMMC 5.1 Flash Memory |
|---|---|
| Operating Temperature | -25°C To 85°C |
| Choice Of Flash | MLC / 3D TLC / QLC NAND |
| Capacity | Up To 256GB |
| Read Speed | Up To 330MB/S |
| Product Name | EMMC 153BGA IC Memory |
|---|---|
| Read Speed | 330MB/s |
| Write Speed | 240MB/s |
| Operating Temperature | 0~70℃ |
| Warranty | 1 Year |
| Memory | Flash |
|---|---|
| Color | Black |
| Products Status | New |
| Capacity | Varies (64GB, 128GB,etc) |
| Formfactor | BGA 153 |
| Product Name | EMMC 5.1 |
|---|---|
| Compatibility | Set Top Box |
| Packeage Type | 153BGA |
| Nand Flash | MLC/TLC/QLC |
| Wafer Grade | Good Die |
| Name | Industrial EMMC 5.1 64GB 128GB 256GB |
|---|---|
| Capacity | 64GB / 128GB / 256GB |
| OEM | Support |
| Read Speed | Up To 330MB/s |
| Write Speed | Up To 240MB/s |
| Name | High Speed EMMC5.1 |
|---|---|
| Capacity | 64GB, 128GB, 256GB |
| OEM/ODM | Welcomed |
| Agreement | HS400 |
| Read Speed | Up To 330MB/s |
| Origin | China |
|---|---|
| Key Features | Good Quality, High Performance |
| Capacity | Typically Ranges From 64GB To 256GB |
| Product | EMMC |
| Memory | Flash |
| Product Name | PG Brand EMMC 5.1 |
|---|---|
| Appearance | 11.5mmx13mmx1.0mm/11.5mmx13mmx1.2mm |
| Origin | China |
| Function | Memory |
| Storage Capacity | 64GB/128GB/256GB |