| Nazwa produktu | Marka NUW PSLC eMMC 5.1 |
|---|---|
| NAND | PSLC |
| Pojemność pamięci | 4/8/16 GB |
| PE | 30000 |
| Stan | Nowy |
| Funkcje niezawodności | Większa niezawodność danych dzięki ulepszonemu ECC i poziomowaniu zużycia |
|---|---|
| Stan | Nowy |
| Logo | OEM |
| Wybór Flasha | MLC / 3D TLC / QLC NAND |
| Interfejs | Interfejs MMC (MultiMediaCard). |
| Powiązane certyfikaty | IATF 16949 |
|---|---|
| Pamięć | Błysk |
| Funkcjonować | Pamięć |
| Zastosowanie | System informacyjno-rozrywkowy w pojeździe |
| Jakość | Nowy |
| Pamięć | Błysk |
|---|---|
| ZWYCZAJ | Wsparcie |
| Pochodzenie | Chiny |
| Sekwencyjna prędkość zapisu | Do 240 MB/s |
| Standard | eMMC 5.1 |
| Nazwa produktu | Pamięć Flash modułu EMMC |
|---|---|
| Wybór Flasha | MLC / 3DTLC / QLC NAND |
| Ocena Flash | klasa A |
| Protokół | HS400 |
| Standard | eMMC 5.1 |
| Jakość | 100% oryginału |
|---|---|
| Kolor | Czarny |
| Producent | Marka PG, chińska gwiazda chipsów |
| Typ opakowania | BGA153 |
| Zgodność | Tabletki |
| Nazwa | Niskie zużycie energii EMMC 5.1 |
|---|---|
| Aplikacja | Smart Home i multimedialne pudełka odtwarzające |
| Pojemność | 64 GB, 128 GB, 256 GB |
| OEM/ODM | Witamy |
| Porozumienie | HS400 |
| Nazwa produktu | Wbudowany eMMC 5.1 |
|---|---|
| Stopień | klasy przemysłowej |
| Pojemność | 64 GB do 256 GB |
| Czytaj prędkość | Do 330 MB/s |
| Prędkość zapisu | Do 240 MB/s |
| Nazwa produktu | 128 GB wbudowanej pamięci EMMC 5.1 |
|---|---|
| Nand Flash | TLC |
| Typ opakowania | FBGA |
| Zgodny | Cyfrowe ramki zdjęciowe |
| Zakres wydajności | 64 GB do 256 GB |
| Przypadek użycia | Tablety do nauki |
|---|---|
| Prędkość zapisu | Do 240 MB/s |
| Zastosowanie | Komputer typu Tablet |
| Stan | Dobry |
| Prędkośc autobusu | HS400 (do 400 MB/s) |