| Pochodzenie | Chiny |
|---|---|
| Nazwa produktu | eMMC klasy samochodowej 5.1 |
| Typ lampy błyskowej Nand | 3D NAND |
| Pojemność | 64 128 256G |
| Czytaj prędkość | Do 330 MB/s |
| Nazwa produktu | EMMC |
|---|---|
| Ocena Flash | klasa A |
| Stan produktu | Nowy |
| Pamięć | Błysk |
| Opłatek | Wafelek KIOXIA |
| Nazwa produktu | 64 GB 128 GB 256 GB Wbudowana pamięć Flash eMMC |
|---|---|
| Opłatek | Koxia |
| Pochodzenie | Guangdong, Chiny |
| Pojemność pamięci | 64 GB, 128 GB, 256 GB |
| Zgodność | Dziedzina elektroniki samochodowej |
| Nazwa | Marka PG 64GB EMMC 5.1 |
|---|---|
| Aplikacja | Centralny ekran sterowania samochodem i multimedialne pola odtwarzania |
| Pojemność | 64 GB, 128 GB, 256 GB |
| OEM/ODM | Witamy |
| Porozumienie | HS400 |
| Nazwa produktu | Samochodowy eMMC 64 GB |
|---|---|
| Powiązane certyfikaty | Powiązane certyfikaty |
| Typ opakowania | BGA153 |
| Rozmiar | 11,5x13x1,0/11,5x13x1,2 |
| Ocena Flash | klasa A |
| Produkt | Nowa i oryginalna pamięć Flash EMMC |
|---|---|
| Pochodzenie | Chiny |
| Usługa dostosowana do logo | Dostępny |
| Jakość | Oryginalny oryginał |
| Tworzywo | Plastikowy |
| Sekwencyjna prędkość odczytu | Do 400 MB/s |
|---|---|
| Kształtownik | BGA153 |
| Ukończenie produktu | Standard |
| szerokość | 11,5 mm |
| Nazwa produktu | Karta pamięci EMMC |
| Status | Dobry zdrowie |
|---|---|
| Logo | OEM |
| Czytaj prędkość | Do 330 MB/s |
| Pamięć | Błysk |
| Typ opakowania | BGA153 |
| Nazwa produktu | Marka PG EMMC |
|---|---|
| Pojemność | 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| Tworzywo | plastikowy |
| Zastosowanie | Samochód |
| Kolor | Czarny |
| Nazwa produktu | PSLC eMMC 5.1 |
|---|---|
| NAND | PSLC |
| Pojemność pamięci | 4/8/16 GB |
| Prędkość zapisu | Do 240 MB/s |
| Stan | Nowy |