| Όνομα προϊόντος | 64 GB Νέο πρωτότυπο eMMC 5.1 |
|---|---|
| Κατάσταση προϊόντος | Νέος |
| Εύρος χωρητικότητας | 64 GB έως 256 GB |
| Λειτουργία | Μνήμη |
| Πληρωμή | TT |
| Όνομα προϊόντος | ΕΜΜΚ 5.1 |
|---|---|
| Μνήμη | Λάμψη |
| Οστια | Γκοφρέτα KIOXIA |
| Κατασκευαστής | Μάρκα PG, China Chips Star |
| Ταχύτητα γραφής | Έως 240MB/s |
| Ικανότητα | 64GB/128GB/256GB |
|---|---|
| Υλικό | πλαστική ύλη |
| OEM | Υποστήριξη |
| Κατασκευαστής | China Chips Star |
| Αρμονία | Κουτί για το set-top |
| Όνομα προϊόντος | 128 GB Ενσωματωμένο EMMC 5.1 |
|---|---|
| NAND FLASH | TLC |
| Τύπος πακέτου | FBGA |
| Σύμφωνος | Ψηφιακά πλαίσια φωτογραφιών |
| Εύρος χωρητικότητας | 64 GB έως 256 GB |
| Όνομα προϊόντος | Μάρκα PG 256 GB eMMC |
|---|---|
| Πακέτο | Πακέτο BGA |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Καλή ποιότητα, υψηλή απόδοση |
| NAND FLASH | MLC/TLC/QLC |
| Προέλευση | Κίνα |
| Όνομα προϊόντος | EMMC 153 BGA Flash Nand Memory |
|---|---|
| Βάρος | περίπου 16g |
| έθιμο | Υποστήριξη |
| Ικανότητα | 256GB/64GB/128GB |
| Εφαρμογή | Έξυπνος ομιλητής |
| Όνομα προϊόντος | EMMC |
|---|---|
| Βαθμός Flash | βαθμός Α |
| Κατάσταση προϊόντος | Νέος |
| Μνήμη | Λάμψη |
| Οστια | Γκοφρέτα KIOXIA |
| Όνομα προϊόντος | IC Electronic Component 64G EMMC5.1 |
|---|---|
| Αρμονία | Κουτί για το set-top |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | 330MB/s |
| Εύρος χωρητικότητας | Μέχρι 256GB |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο λογότυπο |
| Προϊόν | ΕΜΜΚ 5.1 |
|---|---|
| Επιλογή Flash | MLC / 3DTLC / QLC NAND |
| Οστια | Γκοφρέτα KIOXIA |
| Αρμονία | Μητρική πλακέτα POS Machine |
| Διόρθωση λάθους | Ενσωματωμένο ECC (Κωδικός διόρθωσης σφαλμάτων) |
| Προϊόν | Νέα και πρωτότυπη μνήμη Flash EMMC |
|---|---|
| Προέλευση | Κίνα |
| Υπηρεσία προσαρμογής λογότυπου | Διαθέσιμος |
| Ποιότητα | Γνήσιο πρωτότυπο |
| Υλικό | πλαστική ύλη |