| Όνομα προϊόντος | 64 GB 128 GB 256 GB EMMC |
|---|---|
| Ικανότητα | 64GB 128GB 256GB |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 330 MB/s |
| Ταχύτητα γραφής | Έως 240MB/s |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C~+85°C |
| Προϊόν | Η μνήμη flash EMMC |
|---|---|
| Εφαρμογή | Σύστημα ADAS αυτοκινήτου |
| NAND FLASH | KIOXIA TLC |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Πιστοποιητικό | AEC-Q100, ROHS |
| Δυναμικότητα | 8GB-256GB |
|---|---|
| Συμφωνία | HS400 |
| Διαβάστε την ταχύτητα | Μέχρι 330MB/s |
| Γράψτε την ταχύτητα | Μέχρι 240MB/s |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C~+85°C/-45°C~+105°C |
| Δυναμικότητα | 64GB |
|---|---|
| Συμφωνία | HS400 |
| Διαβάστε την ταχύτητα | Μέχρι 330MB/s |
| Γράψτε την ταχύτητα | Μέχρι 240MB/s |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C~+85°C/-45°C~+105°C |
| Τεχνολογία φλας | 3D NAND |
|---|---|
| Εφαρμογές | Smartphones, Tablets, IoT Devices, Embedded Systems |
| Ταχύτητα γραφής | Έως 240MB/s |
| Τύπος τοποθέτησης | Πρότυπο |
| Όνομα προϊόντος | Μνήμη Emmc |