| ظرفیت | 16/32/64/128/256/512 گیگابایت |
|---|---|
| رنگ | همه مشکی یا سفارشی |
| بسته بندی | تاول پیش فرض یا خرده فروشی |
| کیفیت | کارت خوب و اصلی |
| مواد | پلاستیک |
| نام | کارت حافظه دوربین 4K |
|---|---|
| برند | برند PG یا OEM |
| سیستم فایل | FAT32/exFAT |
| ظرفیت | 32GB / 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| بسته بندی | قابل تنظیم |
| نام | کارت حافظه اصلی |
|---|---|
| نوع ذخیره سازی | فلش مموری |
| لوگو | سفارشی |
| کلمات کلیدی | حافظه کارت SD TF 100٪ ظرفیت واقعی |
| ظرفیت | 32 گیگابایت / 64 گیگابایتی / 128 گیگابایت / 256 گیگابایت |
| نام | کارت حافظه درجه صنعتی |
|---|---|
| ظرفیت | 128GB/256GB/512GB/1TB/2TB |
| رنگ | Bule، سیاه یا قابل تنظیم |
| بسته بندی | قابل تنظیم |
| سرعت خواندن | 90 مگابایت بر ثانیه |
| نام | کارت حافظه درجه صنعتی برند PG |
|---|---|
| کارت حافظه درجه صنعتی با نام تجاری PATENTPG | 64 گیگابایت / 128 گیگابایت / 256 گیگابایت / 512 گیگابایت |
| رنگ | قابل تنظیم |
| بسته بندی | قابل تنظیم |
| سرعت را بخوانید | 180 مگابایت بر ثانیه |
| نام | کارت حافظه سفارشی |
|---|---|
| ویفر | SK hynix |
| لوگوی OEM | در دسترس |
| رنگ | قابل تنظیم |
| ظرفیت | 32 گیگابایت / 64 گیگابایتی / 128 گیگابایت / 256 گیگابایت |
| نام محصول | کارت حافظه صنعتی مقاوم در برابر دمای بالا |
|---|---|
| طبقه | C10 |
| ارباب | سعید |
| ویفر | Kioxia 9T25 |
| سرعت را بخوانید | 160 مگابایت در ثانیه |
| نام | کارت حافظه U3 |
|---|---|
| OEM / ODM | حمایت |
| رنگ | مشکی یا چاپی |
| کیفیت | سلامتی خوب |
| برند | PG |
| نام | کارت حافظه درجه صنعتی |
|---|---|
| مبدا | چین |
| ویفر | کیوکسی |
| برنامه | ضبط کننده اطلاعات خودرو |
| گارانتی | 3 سال |
| نام | کارت حافظه درجه صنعتی برند PG |
|---|---|
| سرعت را بخوانید | 160 مگابایت در ثانیه |
| سرعت نوشتن | 140 مگابایت در ثانیه |
| کارت حافظه درجه صنعتی با نام تجاری PATENTPG | 64 گیگابایت / 128 گیگابایت / 256 گیگابایت / 512 گیگابایت |
| رنگ | قابل تنظیم |