| Capacity | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Color | All Black Or Customized |
| Package | Default Or Retail Blister |
| Quality | Good, Original Card |
| Material | Plastic |
| Name | 4K Camera Memory Card |
|---|---|
| Brand | PG Brand Or OEM |
| File System | FAT32/exFAT |
| Capacity | 32GB/ 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Package | Customizable |
| Name | Original Memory Card |
|---|---|
| Storage Type | Flash Memory |
| Logo | Customized |
| Key Words | Memory SD TF Card 100% True Capacity |
| Capacity | 32GB/ 64GB / 128GB / 256GB |
| Name | Industrial Grade Memory Card |
|---|---|
| Capacity | 128GB/256GB/512GB/1TB/2TB |
| Color | Bule, Black Or Customizable |
| Package | Customizable |
| Read Speed | 90MB/s |
| Name | PG Brand Industrial Grade Memory Card |
|---|---|
| CapacityPG Brand Industrial Grade Memory Card | 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Color | Customizable |
| Package | Customizable |
| Read Speed | 180MB/s |
| Name | Custom Memory Card |
|---|---|
| Wafer | SK Hynix |
| Oem Logo | Available |
| Color | Customizable |
| Capacity | 32GB/ 64GB / 128GB / 256GB |
| Product Name | High Temperature Resistanc Industrial Memory Card |
|---|---|
| Class | C10 |
| Master | SA |
| Wafer | KIOXIA 9T25 |
| Read Speed | 160mb/s |
| Name | U3 Memory Card |
|---|---|
| OEM / ODM | Support |
| Color | Black Or Printed |
| Quality | Good Health |
| Brand | PG |
| Name | Industrial Grade Memory Card |
|---|---|
| Origin | China |
| Wafer | KIOXIA |
| Application | Automobile Data Recorder |
| Warranty | 3 Year |
| Name | PG Brand Industrial Grade Memory Card |
|---|---|
| Read Speed | 160MB/s |
| Write Speed | 140MB/s |
| CapacityPG Brand Industrial Grade Memory Card | 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Color | Customizable |