| Durum | Sağlık |
|---|---|
| Logo | Oem |
| Okuma hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Hafıza | Flaş |
| Paket Tipi | BGA 153 |
| İsim | IC Bileşeni Gömülü Endüstriyel eMMC 5.1 |
|---|---|
| Kapasite | 32GB / 64GB / 128GB / 256GB |
| BGA | 153 |
| Okuma hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Yazma hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Ürün adı | Gömülü eMMC 5.1 |
|---|---|
| Seviye | endüstriyel sınıf |
| Kapasite | 64GB - 256GB |
| Okuma hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Yazma hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Hafıza | Flaş |
|---|---|
| GELENEK | Destek |
| Menşei | Çin |
| Sıralı Yazma Hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Standart | eMMC 5.1 |
| Uyumlu | Dijital Fotoğraf Çerçeveleri |
|---|---|
| Paket Tipi | BGA (Küresel Izgara Dizisi) |
| Depolama Kapasitesi | 64GB/128GB/256GB |
| Uyumluluk | POS makinesi anakartları |
| Standart | eMMC 5.1 |
| Ürün adı | Bellek IC Çipi eMMC |
|---|---|
| Flaş Derecesi | A sınıfı |
| Kapasite | 64GB - 256GB |
| Paket Türü | 153BGA |
| Ürün durumu | Yeni |
| Kapasite | 8GB-512GB |
|---|---|
| Okuma Hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| anlaşma | HS400 |
| Yazma Hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Çalışma sıcaklığı | -25°C~+85°C |
| Kapasite | 8GB-512GB |
|---|---|
| Okuma Hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| anlaşma | HS400 |
| Yazma Hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Çalışma sıcaklığı | -25°C~+85°C |
| Çalışma Sıcaklığı | -40~85°C/-45~105°C |
|---|---|
| Logo | Oem |
| Flaş Seçimi | MLC/3DTLC/QLC NAND |
| Anahtar Özellikler | Kaliteli, yüksek performans |
| Nand Flash Türü | 3D NAND |
| Ürün adı | EMMC 5.1 Flaş Bellek |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -25°C ila 85°C |
| Flaş Seçimi | MLC / 3D TLC / QLC NAND |
| Kapasite | 256 GB'ye kadar |
| Okuma hızı | 330 MB/sn'ye kadar |