| GOFRET | Endüstriyel sınıf KIOXIA gofret |
|---|---|
| Kalite | %100 Orijinal |
| Özellikleri | Gelişmiş aşınma tesviye, kötü blok yönetimi, trim desteği, güç kaybı koruması, güvenli yazma korumas |
| Durum | Yeni |
| Kapasite | 8GB, 16GB, 32GB, 64GB, 128GB, 256GB, 512GB |
| Kalite | Kontrplak durumda |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Arayüz | HS400, HS200, HS, DDR |
| Özellikler | Gelişmiş aşınma tesviye, kötü blok yönetimi, trim desteği, güç kaybı koruması, güvenli yazma korumas |
| Standart | eMMC 5.1 |
| Kapasite | 8 GB/16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
|---|---|
| Okuma Hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| anlaşma | HS400 |
| Yazma Hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Çalışma sıcaklığı | -25°C~+85°C |
| Ürün adı | Otomotiv Gömülü Çoklu Ortam Kartı |
|---|---|
| Logo Özelleştirilmiş Hizmet | Mevcut |
| Malzeme | plastik |
| Kapasite seçenekleri | 64GB, 128GB, 256GB |
| Menşei | Çin |
| Kapasite | 64GB-512GB |
|---|---|
| Anlaşma | HS400 |
| Okuma hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Yazma hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Çalışma Sıcaklığı | -25°C~+85°C |
| Ürün adı | eMMC 5.1 Gömülü IC Yongaları |
|---|---|
| Kullanım Örneği | Öğrenme Tabletleri |
| Kalite | Yeni |
| Paket Tipi | BGA 153 |
| Logo | Oem |
| Ürün adı | EMMC |
|---|---|
| Flaş Derecesi | A sınıfı |
| Ürün Durumu | Yeni |
| Hafıza | Flaş |
| Gofret | KIOXIA gofret |
| İsim | Endüstriyel Bellek Flash IC EMMC |
|---|---|
| Oem | Memnuniyetle karşılandı |
| Gofret | Kioksiye |
| Denetleyici | SMI |
| Yazma hızı | 240 MB/sn |
| Menşei | Çin |
|---|---|
| Ürün adı | Otomotiv Sınıfı eMMC 5.1 |
| Nand Flash Türü | 3D NAND |
| Kapasite | 64 128 256G |
| Okuma hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Durum | Yeni / İyi Sağlık |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -40~105°C |
| Garanti | 5 Yıl |
| İşlev | Hafıza |
| Ürün durumu | Yeni |