| Ürün | EMMC Flash Bellek |
|---|---|
| Başvuru | Araba ADAS Sistemi |
| Nand flaş | KIOXIA TLC |
| Renk | Siyah |
| Sertifika | AEC-Q100,ROHS |
| Kapasite | 8GB-256GB |
|---|---|
| anlaşma | HS400 |
| Okuma Hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Yazma Hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C~+85°C/-45°C~+105°C |
| Kapasite | 64 GB |
|---|---|
| anlaşma | HS400 |
| Okuma Hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Yazma Hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C~+85°C/-45°C~+105°C |
| Flaş Teknolojisi | 3D NAND |
|---|---|
| Uygulamalar | Akıllı Telefonlar, Tabletler, IoT Cihazları, Gömülü Sistemler |
| Yazma hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Montaj Tipi | Standart |
| Ürün adı | EMMC Bellek Kartı |