| isim | Endüstriyel Yüksek Kararlı Bellek Kartı |
|---|---|
| Sertifika | CE and RoHS |
| Sınıf | A1 U3 |
| Marka | PG markası |
| Nand flaş | Kioksi 9t25 |
| İsim | Flaş hafıza kartları |
|---|---|
| Renk | Siyah veya basılı |
| Sertifika | CE and RoHS |
| Marka | PG markası |
| Nand flaş | Kioksi 9t25 |
| İsim | Flaş hafıza kartları |
|---|---|
| Renk | Siyah veya basılı |
| Sertifika | CE and RoHS |
| Marka | PG markası |
| Nand flaş | Kioksi 9t25 |
| Kapasite | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Renk | Siyah veya Özelleştirilmiş |
| Paket | Varsayılan veya perakende blister |
| Kalite | iyi, % 100% yeni |
| Malzeme | plastik |
| Kapasite | 64 GB/128 GB/256 GB/512 GB |
|---|---|
| Renk | özelleştirilmiş veya varsayılan olarak tamamen siyah |
| Paket | OEM/ODM hoş geldiniz veya varsayılan |
| Kalite | iyi, % 100% yeni |
| Malzeme | Plastik |
| Adı | Industrail Sınıf Flaş Bellek Kartı |
|---|---|
| Kalite | Yeni |
| Okuma Hızı | 160MB/S |
| Yazma Hızı | 140MB/S |
| Kapasite | 64 GB |
| Kapasite | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
|---|---|
| Kullanım | AI Araç Kamerası |
| Renk | özelleştirilmiş |
| Paket | Varsayılan veya perakende blister |
| Kalite | Kontrplak durumda |
| Ürün | Yüksek Endrance Hafıza Kartı |
|---|---|
| Kalite | Harika |
| Kapasite | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
| Kullanım | araç kamerası, ev güvenlik kamerası |
| Renk | özelleştirilmiş |
| İsim | 4K Mini Aksiyon Kamerası için MIni SD Hafıza Kartı |
|---|---|
| Sertifika | CE and RoHS |
| Sınıf | A2 U3 V30 |
| Marka | PG Markası |
| Nand flaş | Kioksi 9t25 |
| Paket | Varsayılan veya Perakende Blister |
|---|---|
| Biçim | Fat32 / exfat |
| Hız Sınıfı | C10, U3, V30, A2 |
| Renk | Siyah, mavi, kırmızı, vb. |
| Paketleme | Perakende Paketi |