| Productnaam | 64 GB 128 GB 256 GB EMMC |
|---|---|
| Capaciteit | 64 GB 128 GB 256 GB |
| Lees snelheid | Tot 330 MB/s |
| Schrijfsnelheid | Tot 240 MB/s |
| Bedrijfstemperatuur | -25°C~+85°C |
| Product | EMMC flashgeheugen |
|---|---|
| Sollicitatie | Auto ADAS-systeem |
| NAND FLASH | KIOXIA TLC |
| Kleur | Zwart |
| Certificaat | AEC-Q100, ROHS |
| Capaciteit | 8GB-256GB |
|---|---|
| Overeenkomst | HS400 |
| Lees Snelheid | Tot 330 MB/s |
| Schrijf snelheid | Tot 240 MB/s |
| Werktemperatuur | -40°C~+85°C/-45°C~+105°C |
| Capaciteit | 64 GB |
|---|---|
| Overeenkomst | HS400 |
| Lees Snelheid | Tot 330 MB/s |
| Schrijf snelheid | Tot 240 MB/s |
| Werktemperatuur | -40°C~+85°C/-45°C~+105°C |
| Flash -technologie | 3D NAND |
|---|---|
| Toepassingen | Smartphones, tablets, IoT-apparaten, ingebedde systemen |
| Schrijfsnelheid | Tot 240 MB/s |
| Montagetype | Standaard |
| Productnaam | EMMC-geheugenkaart |