16GB ile 256GB arasında değişen kapasitelerde zorlu uygulamalar için tasarlanmış Endüstriyel Sınıf TF Kartlar. Otomotiv, güvenlik ve endüstriyel kontrol ortamlarında üstün performans için Ultra Sınıf 10, U3, A1, A2 özelliklerine sahiptir.
| Ürün Adı | Endüstriyel Sınıf TF Kart |
|---|---|
| Denetleyici | SA |
| Arayüz | SD6.1 |
| Mevcut Kapasiteler | 32GB, 64GB, 128GB, 256GB, 512GB |
| Çalışma Gerilimi | 2.7V-3.6V: 16GB-256GB, 3.3V/1.8V: 512GB-2TB |
| Hız Sınıfı | C10, U3, V30, A1, A2 |
| Okuma Hızı | 160 MB/s |
| Yazma Hızı | 140 MB/s |
| Dosya Sistemi | FAT32/exFAT |
| Video Hız Sınıfı | V30 |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ila 85°C |
| Garanti | 3 Yıl |