![]()
![]()
![]()
| Adı | Endüstriyel Hafıza Kartı 128GB |
|---|---|
| Denetleyici | SA |
| Arayüz | SD6.1 |
| Kapasite | 64GB, 128GB, 256GB, 512GB |
| Çalışma Voltajı | 2.7V-3.6V:16GB-256GB, 3.3V/1.8V:512GB-2TB |
| Hız Seviyesi | C10, U3, V30, A1, A2 |
| Okuma Hızı | 160MB/s |
| Yazma Hızı | 140MB/s |
| Dosya Sistemi | FAT32/exFAT |
| Video Hız Sınıfı | V30 |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı | -40°C ila 85°C |
| Garanti | 3 yıl |
Saniyede 160MB okuma ve saniyede 140MB yazma hızlarına kadar hızlı ve kararlı okuma/yazma hızları, kare kaybı veya takılma olmadan 4K RAW ultra HD video kaydını destekler.
-25°C ila 85°C çalışma aralığı, ayrıca toz geçirmez, düşmeye dayanıklı ve aşınmaya dayanıklı özellikleriyle aşırı koşullar için güçlü çevresel uyum.
LDPC akıllı hata düzeltme ve veri bütünlüğü ve arıza tahmini için SMART izleme ile yüksek veri güvenilirliği.