| Nazwa | Karta TF klasy przemysłowej U3 |
|---|---|
| Pojemność marki Karta pamięci o klasie przemysłowej | 64 GB / 128 GB / 256 GB / 512 GB / 1 TB |
| Temperatura pracy | -40°C do 85°C |
| Gwarancja | 3. Lata |
| Kolor | niestandardowe |
| Nazwa | Karta TF klasy przemysłowej |
|---|---|
| Pojemność marki Karta pamięci o klasie przemysłowej | 64 GB / 128 GB / 256 GB / 512 GB |
| Kolor | Dostosowywalne |
| Pakiet | Dostosowywalne |
| Przeczytaj Szybkość | 180 MB/s |
| Pochodzenie | Chiny |
|---|---|
| Kolor | czarny środek, niebieski środek, szary środek |
| Prędkość zapisu | Do 150 MB/s |
| Opłatek | SK Hynix/Kioxia |
| Pojemność | 16 GB / 32 GB / 64 GB / 128 GB / 256 GB / 512 GB |
| Nazwa | Karta pamięci U3 |
|---|---|
| OEM / ODM | Wsparcie |
| Kolor | Czarny lub drukowany |
| Jakość | Zdrowie |
| Marka | PG |
| Pojemność | 256 GB |
|---|---|
| Kolor | Dostosowywalne |
| Pakiet | Dostosowywalne |
| Przeczytaj Szybkość | 180 MB/s |
| Szybkość pisania | 135 MB/s |
| Pojemność | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB/512 GB/1 TB |
|---|---|
| Kolor | Możliwość dostosowania |
| pakiet | Możliwość dostosowania |
| Jakość | 100% oryginału |
| Tworzywo | Plastikowy |
| Pojemność | 128 GB / 256 GB / 512 GB |
|---|---|
| Kolor | Dostosowywalne |
| Pakiet | Dostosowywalne |
| Przeczytaj Szybkość | 180 MB/s |
| Szybkość pisania | 135 MB/s |
| OEM/ODM | Wsparcie |
|---|---|
| Pojemność | 8 GB/16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB/512 GB |
| OPŁATEK | SK hynix |
| Przeczytaj Szybkość | 90 MB/S |
| Szybkość pisania | 50 MB/s |
| Dowód magnesowy | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Pakiet | Dostosowywalne |
| Dowód rentgenowski | - Tak, proszę. |
| Zgodność | Urządzenia SDHC/SDXC |
| Temperatura pracy | -25°C do 85°C |
| Nazwa produktu | Marka PG eMMC 5.1 |
|---|---|
| Wygląd | 11,5 mm x 13 mm x 1,0 mm / 11,5 mm x 13 mm x 1,2 mm |
| Pochodzenie | Chiny |
| Funkcjonować | Pamięć |
| Pojemność pamięci | 64 GB/128 GB/256 GB |