| Menşei | Çin |
|---|---|
| Ürün adı | Otomotiv Sınıfı eMMC 5.1 |
| Nand Flash Türü | 3D NAND |
| Kapasite | 64 128 256G |
| Okuma hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Ürün Adı | EMMC |
|---|---|
| Flaş Derecesi | A sınıfı |
| Ürün Durumu | Yeni |
| Hafıza | Flaş |
| Gofret | KIOXIA gofret |
| Ürün adı | 64GB 128GB 256GB Yerleşik Flaş eMMC |
|---|---|
| Gofret | Kioksiye |
| Menşei | Guangdong, Çin |
| Depolama Kapasitesi | 64GB, 128GB,256GB |
| Uyumluluk | Otomotiv Elektroniği Alanı |
| İsim | PG markası 64GB EMMC 5.1 |
|---|---|
| Başvuru | Araba Merkezi Kontrol Ekranı ve Multimedya Oynatma Kutuları |
| Kapasite | 64GB, 128GB, 256GB |
| OEM/ODM | Memnuniyetle karşılandı |
| Anlaşma | HS400 |
| Ürün adı | Otomotiv eMMC 64GB |
|---|---|
| İlgili Sertifikalar | İlgili Sertifikalar |
| Paket Tipi | BGA153 |
| Boyut | 11,5x13x1,0/11,5x13x1,2 |
| Flaş Derecesi | A sınıfı |
| Ürün | Yeni ve Orijinal EMMC Flash Bellek |
|---|---|
| Menşei | Çin |
| Logo Özelleştirilmiş Hizmet | Mevcut |
| Kalite | Orijinal Orijinal |
| Malzeme | Plastik |
| Sıralı Okuma Hızı | 400MB/s'ye kadar |
|---|---|
| Form faktörü | BGA153 |
| Ürün tamamlama | Standart |
| Genişlik | 11,5 mm |
| Ürün adı | EMMC Bellek Kartı |
| Durum | Sağlık |
|---|---|
| Logo | OEM |
| Okuma hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Hafıza | Flaş |
| Paket Tipi | BGA 153 |
| Ürün adı | PG Markası EMMC |
|---|---|
| Kapasite | 64GB / 128GB / 256GB |
| Malzeme | plastik |
| Uygulama | Araba |
| Renk | Siyah |
| Ürün adı | PSLC eMMC 5.1 |
|---|---|
| NAND | PSLC |
| Depolama Kapasitesi | 4/8/16GB |
| Yazma hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Durum | Yeni |