| Oorsprong | China |
|---|---|
| Productnaam | eMMC van automobielkwaliteit 5.1 |
| Nand Flash Type | 3D NAND |
| Capaciteit | 64 128 256G |
| Lees snelheid | Tot 330 MB/s |
| Productnaam | EMMC |
|---|---|
| Flitsgraad | rang A |
| Productstatus | Nieuw |
| Geheugen | Flash |
| Wafeltje | KIOXIA-wafel |
| Productnaam | 64 GB 128 GB 256 GB Ingebouwde Flash-eMMC |
|---|---|
| Wafeltje | Kioxia |
| Oorsprong | Guangdong, China |
| Opslagcapaciteit | 64 GB, 128 GB, 256 GB |
| Verenigbaarheid | Automotive elektronica veld |
| Naam | PG -merk 64 GB EMMC 5.1 |
|---|---|
| Sollicitatie | Auto centrale besturingsscherm en multimedia -afspeelboxen |
| Capaciteit | 64 GB, 128 GB, 256 GB |
| OEM/ODM | Welkom |
| Overeenkomst | HS400 |
| Productnaam | Auto-eMMC 64 GB |
|---|---|
| Gerelateerde certificeringen | Gerelateerde certificeringen |
| Pakkettype | BGA153 |
| Maat | 11,5x13x1,0/11,5x13x1,2 |
| Flitsgraad | rang A |
| Product | Nieuw en origineel EMMC-flashgeheugen |
|---|---|
| Oorsprong | China |
| Logo aangepaste service | Beschikbaar |
| Kwaliteit | Echt origineel |
| Materiaal | plastic |
| Opeenvolgende Gelezen Snelheid | Tot 400 MB/s |
|---|---|
| Formfactor | BGA153 |
| Product voltooiing | Standaard |
| breedte | 11,5 mm |
| Productnaam | EMMC-geheugenkaart |
| Status | Goede gezondheid |
|---|---|
| Logo | OEM |
| Lees snelheid | Tot 330 MB/s |
| Geheugen | Flash |
| Pakkettype | BGA 153 |
| Productnaam | PG-merk EMMC |
|---|---|
| Capaciteit | 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| Materiaal | plastic |
| Toepassing | Auto |
| Kleur | Zwart |
| Productnaam | PSLC eMMC 5.1 |
|---|---|
| NAND | PSLC |
| Opslagcapaciteit | 4/8/16 GB |
| Schrijfsnelheid | Tot 240 MB/s |
| Voorwaarde | Nieuw |