| Προέλευση | Κίνα |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Βαθμός αυτοκινήτου eMMC 5.1 |
| Τύπος Nand Flash | 3D NAND |
| Ικανότητα | 64 128 256G |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 330 MB/s |
| Όνομα προϊόντος | EMMC |
|---|---|
| Βαθμός Flash | βαθμός Α |
| Κατάσταση προϊόντος | Νέος |
| Μνήμη | Λάμψη |
| Οστια | Γκοφρέτα KIOXIA |
| Όνομα προϊόντος | 64 GB 128 GB 256 GB Ενσωματωμένο Flash eMMC |
|---|---|
| Οστια | Κιοξία |
| Προέλευση | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης | 64 GB, 128 GB, 256 GB |
| Αρμονία | Τομέας Ηλεκτρονικών Αυτοκινήτων |
| Ονομα | PG Brand 64GB EMMC 5.1 |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κεντρική οθόνη ελέγχου αυτοκινήτου και κουτιά αναπαραγωγής πολυμέσων |
| Ικανότητα | 64GB, 128GB, 256GB |
| OEM/ODM | ευπρόσδεκτη |
| Συμφωνία | HS400 |
| Όνομα προϊόντος | Αυτοκίνητο eMMC 64 GB |
|---|---|
| Σχετικές Πιστοποιήσεις | Σχετικές Πιστοποιήσεις |
| Τύπος πακέτου | BGA153 |
| Μέγεθος | 11,5x13x1,0/11,5x13x1,2 |
| Βαθμός Flash | βαθμός Α |
| Προϊόν | Νέα και πρωτότυπη μνήμη Flash EMMC |
|---|---|
| Προέλευση | Κίνα |
| Υπηρεσία προσαρμογής λογότυπου | Διαθέσιμος |
| Ποιότητα | Γνήσιο πρωτότυπο |
| Υλικό | πλαστική ύλη |
| Διαδοχική διαβασμένη ταχύτητα | Μέχρι 400MB/s |
|---|---|
| Formfactor | BGA153 |
| Ολοκλήρωση προϊόντων | Πρότυπο |
| πλάτος | 11,5 χλστ |
| Όνομα προϊόντος | Μνήμη Emmc |
| Κατάσταση | Καλή υγεία |
|---|---|
| Λογότυπο | OEM |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 330 MB/s |
| Μνήμη | Λάμψη |
| Τύπος πακέτου | BGA 153 |
| Όνομα προϊόντος | PG Μάρκα EMMC |
|---|---|
| Ικανότητα | 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| Υλικό | πλαστική ύλη |
| Εφαρμογή | Αυτοκίνητο |
| Χρώμα | Μαύρος |
| Όνομα προϊόντος | PSLC eMMC 5.1 |
|---|---|
| Νάνος | PSLC |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης | 4/8/16GB |
| Ταχύτητα γραφής | Έως 240 MB/s |
| Κατάσταση | Νέος |