| Origin | China |
|---|---|
| Product Name | Automotive Grade EMMC 5.1 |
| Nand Flash Type | 3D NAND |
| Capacity | 64 128 256G |
| Read Speed | Up To 330MB/S |
| Product Name | EMMC |
|---|---|
| Flash Grade | Grade A |
| Product Status | New |
| Memory | Flash |
| Wafer | KIOXIA Wafer |
| Product Name | 64GB 128GB 256GB Embedded Flash EMMC |
|---|---|
| Wafer | KIOXIA |
| Origin | Guangdong, China |
| Storage Capacity | 64GB, 128GB,256GB |
| Compatibility | Automotive Electronics Field |
| Name | PG Brand 64GB EMMC 5.1 |
|---|---|
| Application | Car Central Control Screen And Multimedia Playback Boxes |
| Capacity | 64GB, 128GB, 256GB |
| OEM/ODM | Welcomed |
| Agreement | HS400 |
| Product Name | Automotive EMMC 64GB |
|---|---|
| Related Certifications | Related Certifications |
| Package Type | BGA153 |
| Size | 11.5x13x1.0/11.5x13x1.2 |
| Flash Grade | Grade A |
| Product | New And Original EMMC Flash Memory |
|---|---|
| Origin | China |
| Logo Customized Service | Available |
| Quality | Genuine Original |
| Material | Plastic |
| Sequential Read Speed | Up To 400MB/s |
|---|---|
| Formfactor | BGA153 |
| Product Completion | Standard |
| Width | 11.5mm |
| Productname | EMMC Memory Card |
| Status | Good Health |
|---|---|
| Logo | Oem |
| Read Speed | Up To 330MB/S |
| Memory | Flash |
| Package Type | BGA 153 |
| Product Name | PG Brand EMMC |
|---|---|
| Capacity | 64GB / 128GB / 256GB |
| Material | Plastic |
| Aplication | Car |
| Color | Black |
| Product Name | PSLC EMMC 5.1 |
|---|---|
| Nand | PSLC |
| Storage Capacity | 4/8/16GB |
| Write Speed | Up To 240 MB/s |
| Condition | New |