| نام | کارت های حافظه فلش |
|---|---|
| رنگ | سیاه یا چاپی |
| گواهی | CE and RoHS |
| نام تجاری | مارک PG |
| فلاش NAND | Kioxia 9T25 |
| نام | کارت میکرو TF صنعتی |
|---|---|
| سرعت را بخوانید | 180 مگابایت بر ثانیه |
| سرعت نوشتن | 150 مگابایت بر ثانیه |
| کاربرد | هواپیمای بدون سرنشین نظارت بر امنیت DVR اتومبیل |
| ضمانت | 3 سال |
| ظرفیت | 8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB/1TB |
|---|---|
| رنگ | قابل تنظیم |
| بسته بندی | قابل تنظیم |
| سرعت را بخوانید | 180 مگابایت بر ثانیه |
| سرعت نوشتن | 135 مگابایت بر ثانیه |
| نام | کارت TF 32GB |
|---|---|
| راه بسته | بسته بندی پالت فله ، مورد PP ، تاول ، بسته بندی سفارشی |
| رنگ | مشکی یا چاپی |
| وضعیت محصول | جدید |
| ضد ضربه | آره |
| بسته | OEM/ODM خوش آمدید، یا پیش فرض |
|---|---|
| استفاده | کارت بازی، کارت خراش و غیره |
| کلاس سرعت | C10، U3، V30 |
| کلاس سرعت ویدیویی | v30 |
| فلاش NAND | Kioxia 9T25 |
| کلاس سرعت | کلاس 10 / UHS-I / UHS-II (بسته به مدل) |
|---|---|
| ویژگی | ذخیره سازی با ظرفیت بزرگ 4K پشتیبانی ویدیویی |
| ظرفیت ذخیره سازی | متفاوت است (به عنوان مثال، 16 گیگابایت، 32 گیگابایت، 64 گیگابایت، 128 گیگابایت، 256 گیگابایت) |
| بسته بندی | بسته بندی فله / جعبه pp / تاول |
| کیفیت | خوب 100% نو |
| نام محصول | کارت TF صنعتی برای ربات بازرسی دوربین مداربسته آنبرد |
|---|---|
| ظرفیت | 64 128 256 گیگابایت |
| سازنده | شرکت تراشه های ستاره ای چین، با مسئولیت محدود |
| سرعت نوشتن | تا 140 مگابایت بر ثانیه |
| گواهینامه ها | CE، ROHS |
| اثبات آهنربا | آره |
|---|---|
| بسته بندی | قابل تنظیم |
| اثبات اشعه ایکس | آره |
| سازگاری | دستگاه های SDHC/SDXC |
| دمای کار | -25 تا 85 درجه سانتی گراد |
| نام | کارت حافظه سفارشی |
|---|---|
| ویفر | SK hynix |
| لوگوی OEM | در دسترس |
| رنگ | قابل تنظیم |
| ظرفیت | 32 گیگابایت / 64 گیگابایتی / 128 گیگابایت / 256 گیگابایت |
| وزن | 0.4 گرم |
|---|---|
| دمای ذخیره سازی | -40 تا 85 درجه سانتی گراد |
| ضد ضربه | آره |
| کنترل کننده | SA |
| اثبات آهنربا | آره |