| Snelheidsklasse | Klasse 10 / UHS-I |
|---|---|
| Vormfactor | SD (TF-KAART) |
| Wafeltje | Kioxia 9T25 |
| Capaciteitsbereik | 64 GB tot 256 GB |
| Ingangsspanning | 3,3V |
| controller | SA |
|---|---|
| Schokbestendig | - Ja, dat klopt. |
| Gewicht | 0.4g |
| Röntgenproof | - Ja, dat klopt. |
| Verenigbaarheid | SDHC/SDXC-apparaten |
| Capaciteit | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB/1TB |
|---|---|
| Kleur | Aanpasbaar |
| Pakket | Aanpasbaar |
| Lees Snelheid | 180 MB/s |
| Schrijf snelheid | 135 MB/s |
| Capaciteit | 128 GB tot 1 TB |
|---|---|
| Kleur | Aanpasbaar |
| Pakket | Aanpasbaar |
| Lees Snelheid | 180 MB/s |
| Schrijf snelheid | 135 MB/s |
| Capaciteit | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB/1TB |
|---|---|
| Kleur | Aanpasbaar |
| Pakket | Aanpasbaar |
| Lees Snelheid | 180 MB/s |
| Schrijf snelheid | 135 MB/s |
| Magnetproof | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Pakket | Aanpasbaar |
| Röntgenproof | - Ja, dat klopt. |
| Verenigbaarheid | SDHC/SDXC-apparaten |
| Werktemperatuur | -25°C aan 85°C |
| Bestandssysteem | FAT32/exFAT |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -25°C tot 85°C/ -40°C tot 105°C |
| Lees snelheid | Tot 160 MB/s |
| Opslagcapaciteit | 32 GB/64 GB/128 GB/256 GB/512 GB/1 TB |
| Garantie | 3 jaar |
| Naam | PG-band 256 GB TF-kaart |
|---|---|
| Kwaliteit | Goed, 100% nieuw. |
| Toepassing | Telefoon / MP3 / MP4 / Luidspreker / Dashcam |
| Pakket | Persoonlijke verpakking |
| OEM / ODM | Ondersteuning |
| Naam | Industriële klasse 10 geheugenkaart |
|---|---|
| Merk | PG-merk |
| Capaciteit | 32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
| Pakket | Aanpasbaar |
| Lees snelheid | 160 mb/s |
| Productnaam | 64GB 128GB 256GB industriële kwaliteit TF-kaarten |
|---|---|
| Bestandssysteem | FAT32 / exfat |
| Oorsprong | China |
| Lees snelheid | tot 160 MB/s |
| Klas | U3, A2, V30 |