| نام | کارت TF درجه صنعتی U3 |
|---|---|
| کارت حافظه درجه صنعتی با نام تجاری PATENTPG | 64 گیگابایت / 128 گیگابایت / 256 گیگابایت / 512 گیگابایت / 1 ترابایت |
| دمای کار | -40 تا 85 درجه سانتی گراد |
| تضمین | 3 سال |
| رنگ | سفارشی |
| نام | کارت TF درجه صنعتی |
|---|---|
| کارت حافظه درجه صنعتی با نام تجاری PATENTPG | 64 گیگابایت / 128 گیگابایت / 256 گیگابایت / 512 گیگابایت |
| رنگ | قابل تنظیم |
| بسته بندی | قابل تنظیم |
| سرعت را بخوانید | 180 مگابایت بر ثانیه |
| مبدا | چین |
|---|---|
| رنگ | مرکز سیاه، مرکز آبی، مرکز خاکستری |
| سرعت نوشتن | تا 150 مگابایت بر ثانیه |
| ویفر | SK Hynix/Kioxia |
| ظرفیت | 16 گیگابایت / 32 گیگابایت / 64 گیگابایت / 128 گیگابایت / 256 گیگابایت / 512 گیگابایت |
| نام | کارت حافظه U3 |
|---|---|
| OEM / ODM | حمایت |
| رنگ | مشکی یا چاپی |
| کیفیت | سلامتی خوب |
| برند | PG |
| ظرفیت | 256 گیگابایت |
|---|---|
| رنگ | قابل تنظیم |
| بسته بندی | قابل تنظیم |
| سرعت را بخوانید | 180 مگابایت بر ثانیه |
| سرعت نوشتن | 135 مگابایت بر ثانیه |
| ظرفیت | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB/1TB |
|---|---|
| رنگ | قابل تنظیم |
| بسته بندی | قابل تنظیم |
| کیفیت | 100% اورجینال |
| مواد | پلاستیک |
| ظرفیت | 128 گیگابایت / 256 گیگابایت / 512 گیگابایت |
|---|---|
| رنگ | قابل تنظیم |
| بسته بندی | قابل تنظیم |
| سرعت را بخوانید | 180 مگابایت بر ثانیه |
| سرعت نوشتن | 135 مگابایت بر ثانیه |
| OEM/ODM | حمایت |
|---|---|
| ظرفیت | 8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
| ویفر | SK hynix |
| سرعت را بخوانید | 90 مگابایت بر ثانیه |
| سرعت نوشتن | 50 مگابایت بر ثانیه |
| اثبات آهنربا | آره |
|---|---|
| بسته بندی | قابل تنظیم |
| اثبات اشعه ایکس | آره |
| سازگاری | دستگاه های SDHC/SDXC |
| دمای کار | -25 تا 85 درجه سانتی گراد |
| نام محصول | PG نام تجاری eMMC 5.1 |
|---|---|
| ظاهر | 11.5mmx13mmx1.0mm/11.5mmx13mmx1.2mm |
| مبدا | چین |
| تابع | حافظه |
| ظرفیت ذخیره سازی | 64 گیگابایت/128 گیگابایت/256 گیگابایت |