| Nazwa produktu | Samochodowy eMMC o pojemności 128 GB |
|---|---|
| Zastosowanie | Inteligentne kokpity samochodowe |
| Pochodzenie | Guangdong, Chiny |
| Pamięć | Błysk |
| Pakiet | Pakiet BGA153 |
| Interfejs pamięci | eMMC5.1 |
|---|---|
| Losowe IOP odczytu | Do 3000 IOPS |
| Współczynnik kształtu | BGA (macierz siatki kulkowej) |
| Szerokość busa | 1-bitowy, 4-bitowy, 8-bitowy |
| typu NAND | MLC/TLC |
| Status | Dobry zdrowie |
|---|---|
| Logo | OEM |
| Czytaj prędkość | Do 330 MB/s |
| Pamięć | Błysk |
| Typ opakowania | BGA153 |
| Nazwa produktu | Układ scalony pamięci eMMC |
|---|---|
| Ocena Flash | klasa A |
| Pojemność | 64 GB do 256 GB |
| Typ pakietu | 153BGA |
| stan produktów | Nowy |
| Produkt | Nowa i oryginalna pamięć Flash EMMC |
|---|---|
| Pochodzenie | Chiny |
| Usługa dostosowana do logo | Dostępny |
| Jakość | Oryginalny oryginał |
| Tworzywo | plastikowy |
| Nazwa | Przemysłowy układ pamięci Flash IC EMMC |
|---|---|
| OEM | Witamy |
| Opłatek | Koxia |
| Kontroler | SMI |
| Prędkość zapisu | 240 MB/s |
| Nazwa | Induatrialny eMMC do przełączników przemysłowych |
|---|---|
| Marka | Marka PG |
| Opłatek | Koxia |
| Kontroler | SMI |
| Prędkość zapisu | 240 MB/s |
| Stan | Nowe / dobre zdrowie |
|---|---|
| Temperatura pracy | -40 ~ 105 ℃ |
| Gwarancja | 5 lat |
| Funkcjonować | Pamięć |
| stan produktów | Nowy |
| Nazwa produktu | 128 GB wbudowanej pamięci EMMC 5.1 |
|---|---|
| Nand Flash | TLC |
| Typ opakowania | FBGA |
| Zgodny | Cyfrowe ramki zdjęciowe |
| Zakres wydajności | 64 GB do 256 GB |
| Nazwa produktu | 64 GB 128 GB 256 GB Wbudowana pamięć Flash eMMC |
|---|---|
| Opłatek | Koxia |
| Pochodzenie | Guangdong, Chiny |
| Pojemność pamięci | 64 GB, 128 GB, 256 GB |
| Zgodność | Dziedzina elektroniki samochodowej |