| Ürün adı | 128 GB Otomotiv eMMC |
|---|---|
| Uygulama | Araç Akıllı Kokpitleri |
| Menşei | Guangdong, Çin |
| Hafıza | Flaş |
| Paket | BGA153 Paketi |
| Bellek arayüzü | eMMC5.1 |
|---|---|
| Rastgele okuma iops | 3000 IOPS'ye kadar |
| Form Faktörü | BGA (Küresel Izgara Dizisi) |
| Otobüs genişliği | 1 bit, 4 bit, 8 bit |
| NAND türü | MLC / TLC |
| Durum | Sağlık |
|---|---|
| Logo | Oem |
| Okuma hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Hafıza | Flaş |
| Paket Tipi | BGA 153 |
| Ürün adı | Bellek IC Çipi eMMC |
|---|---|
| Flaş Derecesi | A sınıfı |
| Kapasite | 64GB - 256GB |
| Paket Türü | 153BGA |
| Ürün durumu | Yeni |
| Ürün | Yeni ve Orijinal EMMC Flash Bellek |
|---|---|
| Menşei | Çin |
| Logo Özelleştirilmiş Hizmet | Mevcut |
| Kalite | Orijinal Orijinal |
| Malzeme | plastik |
| İsim | Endüstriyel Bellek Flash IC EMMC |
|---|---|
| Oem | Memnuniyetle karşılandı |
| Gofret | Kioksiye |
| Denetleyici | SMI |
| Yazma hızı | 240 MB/sn |
| İsim | Endüstriyel Anahtarlar İçin Endüstriyel eMMC |
|---|---|
| Marka | PG Markası |
| Gofret | Kioksiye |
| Denetleyici | SMI |
| Yazma hızı | 240 MB/sn |
| Durum | Yeni / İyi Sağlık |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -40~105°C |
| Garanti | 5 Yıl |
| İşlev | Hafıza |
| Ürün durumu | Yeni |
| Ürün adı | 128 GB Yerleşik EMMC 5.1 |
|---|---|
| Nand flaş | TLC |
| Paket Tipi | FBGA |
| Uyumlu | Dijital Fotoğraf Çerçeveleri |
| Kapasite aralığı | 64GB - 256GB |
| Ürün adı | 64GB 128GB 256GB Yerleşik Flaş eMMC |
|---|---|
| Gofret | Kioksiye |
| Menşei | Guangdong, Çin |
| Depolama Kapasitesi | 64GB, 128GB,256GB |
| Uyumluluk | Otomotiv Elektroniği Alanı |