| Productnaam | 128 GB auto-eMMC |
|---|---|
| Toepassing | Auto-intelligente cockpits |
| Oorsprong | Guangdong, China |
| Geheugen | Flash |
| Pakket | BGA153-pakket |
| Geheugeninterface | eMMC5.1 |
|---|---|
| Willekeurig gelezen lussen | Tot 3000 IOPS |
| Vormfactor | BGA (Ball Grid-array) |
| Busbreedte | 1-bit, 4-bit, 8-bit |
| NAND-type | MLC / TLC |
| Status | Goede gezondheid |
|---|---|
| Logo | OEM |
| Lees snelheid | Tot 330 MB/s |
| Geheugen | Flash |
| Pakkettype | BGA 153 |
| Productnaam | Geheugen IC-chip eMMC |
|---|---|
| Flitsgraad | rang A |
| Capaciteit | 64 GB tot 256 GB |
| Pakkettype | 153BGA |
| Productenstatus | Nieuw |
| Product | Nieuw en origineel EMMC-flashgeheugen |
|---|---|
| Oorsprong | China |
| Logo aangepaste service | Beschikbaar |
| Kwaliteit | Echt origineel |
| Materiaal | plastic |
| Naam | Industrieel geheugen Flash IC EMMC |
|---|---|
| OEM | Welkom |
| Wafeltje | Kioxia |
| Controleur | SMI |
| Schrijfsnelheid | 240 MB/sec |
| Naam | Industriële eMMC voor industriële schakelaars |
|---|---|
| Merk | PG-merk |
| Wafeltje | Kioxia |
| Controleur | SMI |
| Schrijfsnelheid | 240 MB/sec |
| Voorwaarde | Nieuw / Goede gezondheid |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -40°C tot 105°C |
| Garantie | 5 jaar |
| Functie | Geheugen |
| Productenstatus | Nieuw |
| Productnaam | 128 GB geïntegreerde EMMC 5.1 |
|---|---|
| NAND FLASH | TLC |
| Pakkettype | FBGA |
| Verenigbaar | Digitale fotoramen |
| Capaciteitsbereik | 64 GB tot 256 GB |
| Productnaam | 64 GB 128 GB 256 GB Ingebouwde Flash-eMMC |
|---|---|
| Wafeltje | Kioxia |
| Oorsprong | Guangdong, China |
| Opslagcapaciteit | 64 GB, 128 GB, 256 GB |
| Verenigbaarheid | Automotive elektronica veld |