| Όνομα προϊόντος | 128 GB Automotive eMMC |
|---|---|
| Εφαρμογή | Έξυπνα πιλοτήρια αυτοκινήτου |
| Προέλευση | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Μνήμη | Λάμψη |
| Πακέτο | Πακέτο BGA153 |
| Διασύνδεση μνήμης | eMMC5.1 |
|---|---|
| Τυχαίο ανάγνωση οπών | Έως 3000 IOPS |
| Form Factor | BGA (Ball Grid Array) |
| Πλάτος λεωφορείων | 1-bit, 4-bit, 8-bit |
| Τύπος NAND | MLC / TLC |
| Κατάσταση | Καλή υγεία |
|---|---|
| Λογότυπο | Oem |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 330 MB/s |
| Μνήμη | Λάμψη |
| Τύπος πακέτου | BGA 153 |
| Όνομα προϊόντος | Μνήμη IC Chip eMMC |
|---|---|
| Βαθμός Flash | βαθμός Α |
| Ικανότητα | 64 GB έως 256 GB |
| Τύπος πακέτου | 153 BGA |
| Κατάσταση προϊόντων | Νέος |
| Προϊόν | Νέα και πρωτότυπη μνήμη Flash EMMC |
|---|---|
| Προέλευση | Κίνα |
| Υπηρεσία προσαρμογής λογότυπου | Διαθέσιμος |
| Ποιότητα | Γνήσιο πρωτότυπο |
| Υλικό | πλαστική ύλη |
| Ονομα | Βιομηχανική μνήμη Flash IC EMMC |
|---|---|
| Oem | ευπρόσδεκτη |
| Οστια | Κιοξία |
| Ελεγκτής | SMI |
| Ταχύτητα γραφής | 240 MB/s |
| Ονομα | Induatrial eMMC για βιομηχανικούς διακόπτες |
|---|---|
| Μάρκα | Μάρκα PG |
| Οστια | Κιοξία |
| Ελεγκτής | SMI |
| Ταχύτητα γραφής | 240 MB/s |
| Κατάσταση | Νέα / Καλή Υγεία |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40~105°C |
| Εγγύηση | 5 Χρόνια |
| Λειτουργία | Μνήμη |
| Κατάσταση προϊόντων | Νέος |
| Όνομα προϊόντος | 128 GB Ενσωματωμένο EMMC 5.1 |
|---|---|
| NAND FLASH | TLC |
| Τύπος πακέτου | FBGA |
| Σύμφωνος | Ψηφιακά πλαίσια φωτογραφιών |
| Εύρος χωρητικότητας | 64 GB έως 256 GB |
| Όνομα προϊόντος | 64 GB 128 GB 256 GB Ενσωματωμένο Flash eMMC |
|---|---|
| Οστια | Κιοξία |
| Προέλευση | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης | 64 GB, 128 GB, 256 GB |
| Αρμονία | Τομέας Ηλεκτρονικών Αυτοκινήτων |