| Nand Flash | Koxia 9T25 |
|---|---|
| Klasa prędkości wideo | V30 |
| Napięcie wejściowe | 3,3 V |
| Kolor | Możliwość dostosowania |
| Klasa szybkości | Klasa 10 / UHS-I |
| nazwisko | Oryginalna karta TF/Mini SD |
|---|---|
| Typ składowania | Pamięć flash |
| Logo | niestandardowe |
| słowa kluczowe | Pamięć SD TF Karta 100% prawdziwej pojemności |
| Pojemność | 32 GB / 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| nazwisko | Oryginalna karta TF/Mini SD |
|---|---|
| Logo | niestandardowe |
| Pojemność | 32 GB / 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| Status produktu | Nowy |
| Zakres temperatur przechowywania | -25°C-85°C |
| Nazwa | Karta TF klasy przemysłowej |
|---|---|
| Pojemność | 128 GB / 256 GB / 512 GB / 1 TB / 2 TB |
| Kolor | Czerwony, Czarny lub na zamówienie |
| Logo | Puste lub drukowane |
| Materiał | Plastikowe |
| nazwisko | Karta TF z dużą prędkością |
|---|---|
| Logo | niestandardowe |
| Pojemność | 32 GB / 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| Status produktu | Nowy |
| Zakres temperatur przechowywania | -25°C-85°C |
| nazwisko | 128 GB Cartao de Memoria |
|---|---|
| Marka | Marka PG lub OEM |
| System plików | FAT32/exFAT |
| Pojemność | 32GB / 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Pakiet | Dostosowywalne |
| OEM/ODM | Wsparcie |
|---|---|
| Pojemność | 8 GB/16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB/512 GB |
| OPŁATEK | SK hynix |
| Przeczytaj Szybkość | 90 MB/S |
| Szybkość pisania | 50 MB/s |
| Pojemność | 128 GB/256 GB/512 GB/1 TB |
|---|---|
| Kolor | Dostosowywalne |
| Pakiet | Dostosowywalne |
| Przeczytaj Szybkość | 180 MB/s |
| Szybkość pisania | 135 MB/s |
| Pojemność | 512 GB |
|---|---|
| Kolor | Dostosowywalne |
| Pakiet | Dostosowywalne |
| Przeczytaj Szybkość | 180 MB/s |
| Szybkość pisania | 135 MB/s |
| Pojemność | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB/512 GB/1 TB |
|---|---|
| Kolor | Dostosowywalne |
| Pakiet | Dostosowywalne |
| Przeczytaj Szybkość | 90 MB/S |
| Szybkość pisania | 50 MB/s |