| Pojemność | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB/512 GB/1 TB |
|---|---|
| Używane do | MP4/mikrofon/głośnik/telefon komórkowy/aparat |
| Logo | Zwyczajne |
| Przeczytaj Szybkość | 90 MB/S |
| Szybkość pisania | 50 MB/s |
| Rodzaj | Karta TF |
|---|---|
| Pojemność | 16 GB / 32 GB / 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| Waga | 5g |
| Kolor | Dostosowywalne |
| Pakiet | Dostosowywalne |
| Prędkość | C10, U3, V30, A1 |
|---|---|
| Jakość | 100% oryginału |
| Ocena Flash | klasa A |
| Stan przedmiotu | Nowy |
| fabryka | Tak |
| Dowód magnesowy | - Tak, proszę. |
|---|---|
| Pakiet | Dostosowywalne |
| Dowód rentgenowski | - Tak, proszę. |
| Zgodność | Urządzenia SDHC/SDXC |
| Temperatura pracy | -25°C do 85°C |
| Nand Flash | TLC |
|---|---|
| StorageCapacity | 8 GB/16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB |
| Przechowywanie danych | Do 10 lat |
| Klasa prędkości wideo | V30 |
| Temperatura pracy | -40 ~ 85 ℃ |
| Pojemność | 128 GB |
|---|---|
| Kolor | Dostosowywalne |
| Pakiet | Dostosowywalne |
| Przeczytaj Szybkość | 90 MB/S |
| Szybkość pisania | 50 MB/s |
| nazwisko | Szybka karta TF |
|---|---|
| Marka | Marka PG lub OEM |
| Logo | niestandardowe |
| Pojemność | 32 GB / 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| Status produktu | Nowy |
| Nazwa produktu | Przemysłowa karta TF marki PG do sterowania przemysłowego PLC |
|---|---|
| Pojemność | 64 128 256 GB |
| Producent | China Chips Star Semiconductor Co., Ltd. |
| Prędkość zapisu | Do 140 MB/s |
| Certyfikaty | CE, RoHS |
| Rozmiar | 15*11*1mm |
|---|---|
| Prędkość | C10, U3, V30, A1, A2 |
| Klasa szybkości | Klasa 10 / U3/A2 |
| uszczelka | Pakiet detaliczny / zwyczaj |
| Przechowywanie danych | Do 10 lat |
| Nazwa | 512 GB Karta TF |
|---|---|
| Sposób pakowania | Pakowanie paletowe, obudowa PP, blister, dostosowane opakowanie |
| Kolor | Czarny lub drukowany |
| Status produktu | Nowy |
| interfejs | SD 6.1 |