| فلاش NAND | Kioxia 9T25 |
|---|---|
| کلاس سرعت ویدیویی | v30 |
| ولتاژ ورودی | 3.3 ولت |
| رنگ | قابل تنظیم |
| کلاس سرعت | کلاس 10 / UHS-I |
| نام | کارت اصلی TF/ MINI SD |
|---|---|
| نوع ذخیره سازی | فلش مموری |
| لوگو | سفارشی |
| کلمات کلیدی | حافظه کارت SD TF 100٪ ظرفیت واقعی |
| ظرفیت | 32 گیگابایت / 64 گیگابایتی / 128 گیگابایت / 256 گیگابایت |
| نام | کارت اصلی TF/ MINI SD |
|---|---|
| لوگو | سفارشی |
| ظرفیت | 32 گیگابایت / 64 گیگابایتی / 128 گیگابایت / 256 گیگابایت |
| وضعیت محصول | جدید |
| محدوده دمای ذخیره سازی | -25 درجه سانتیگراد تا 85 درجه سانتیگراد |
| نام | کارت TF درجه صنعتی |
|---|---|
| ظرفیت | 128 گیگابایت / 256 گیگابایت / 512 گیگابایت / 1 ترابایت / 2 ترابایت |
| رنگ | قرمز، سیاه یا سفارشی |
| لوگو | خالی یا چاپ شده |
| مواد | پلاستیک |
| نام | کارت TF با سرعت بالا |
|---|---|
| لوگو | سفارشی |
| ظرفیت | 32 گیگابایت / 64 گیگابایتی / 128 گیگابایت / 256 گیگابایت |
| وضعیت محصول | جدید |
| محدوده دمای ذخیره سازی | -25 درجه سانتیگراد تا 85 درجه سانتیگراد |
| نام | 128 گیگابایتی Cartao de Memoria |
|---|---|
| برند | برند PG یا OEM |
| سیستم فایل | FAT32/exFAT |
| ظرفیت | 32GB / 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| بسته بندی | قابل تنظیم |
| OEM/ODM | حمایت |
|---|---|
| ظرفیت | 8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
| ویفر | SK hynix |
| سرعت را بخوانید | 90 مگابایت بر ثانیه |
| سرعت نوشتن | 50 مگابایت بر ثانیه |
| ظرفیت | 128 گیگابایت / 256 گیگابایت / 512 گیگابایت / 1 ترابایت |
|---|---|
| رنگ | قابل تنظیم |
| بسته بندی | قابل تنظیم |
| سرعت را بخوانید | 180 مگابایت بر ثانیه |
| سرعت نوشتن | 135 مگابایت بر ثانیه |
| ظرفیت | 512 گیگابایت |
|---|---|
| رنگ | قابل تنظیم |
| بسته بندی | قابل تنظیم |
| سرعت را بخوانید | 180 مگابایت بر ثانیه |
| سرعت نوشتن | 135 مگابایت بر ثانیه |
| ظرفیت | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB/1TB |
|---|---|
| رنگ | قابل تنظیم |
| بسته بندی | قابل تنظیم |
| سرعت را بخوانید | 90 مگابایت بر ثانیه |
| سرعت نوشتن | 50 مگابایت بر ثانیه |