| Nand Flash | KIOXIA 9T25 |
|---|---|
| Video Speed Class | V30 |
| Input Voltage | 3.3V |
| Color | Customizable |
| Speedclass | Class 10 / UHS-I |
| Name | Original TF/ Mini SD Card |
|---|---|
| Storage Type | Flash Memory |
| Logo | Customized |
| Key Words | Memory SD TF Card 100% True Capacity |
| Capacity | 32GB/ 64GB / 128GB / 256GB |
| Name | Original TF/ Mini SD Card |
|---|---|
| Logo | Customized |
| Capacity | 32GB/ 64GB / 128GB / 256GB |
| Product Status | New |
| Storage Temperature Range | -25°C-85°C |
| Name | Industrial Grade Tf Card |
|---|---|
| Capacity | 128GB / 256GB / 512GB / 1TB / 2TB |
| Color | Red, Black Or Custom |
| Logo | Blank Or Printed |
| Material | Plastic |
| Name | High Speed Flash TF Card |
|---|---|
| Logo | Customized |
| Capacity | 32GB/ 64GB / 128GB / 256GB |
| Product Status | New |
| Storage Temperature Range | -25°C-85°C |
| Name | 128GB Cartao De Memoria |
|---|---|
| Brand | PG Brand Or OEM |
| File System | FAT32/exFAT |
| Capacity | 32GB/ 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Package | Customizable |
| OEM/ODM | Support |
|---|---|
| Capacity | 8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
| Wafer | SK Hynix |
| Read Speed | 90MB/s |
| Write Speed | 50MB/s |
| Capacity | 128GB/256GB/512GB/1TB |
|---|---|
| Color | Customizable |
| Package | Customizable |
| Read Speed | 180MB/s |
| Write Speed | 135MB/s |
| Capacity | 512GB |
|---|---|
| Color | Customizable |
| Package | Customizable |
| Read Speed | 180MB/s |
| Write Speed | 135MB/s |
| Capacity | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB/1TB |
|---|---|
| Color | Customizable |
| Package | Customizable |
| Read Speed | 90MB/s |
| Write Speed | 50MB/s |