| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένη λύση αποθήκευσης EMMC |
|---|---|
| Μνήμη | Λάμψη |
| Ελεγκτής | SMI |
| Οστια | Κιοξία |
| Εφαρμογή | Προηγμένο σύστημα υποβοήθησης οδήγησης |
| Όνομα προϊόντος | IC Electronic Component 64G EMMC5.1 |
|---|---|
| Αρμονία | Κουτί για το set-top |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | 330MB/s |
| Εύρος χωρητικότητας | Μέχρι 256GB |
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο λογότυπο |
| Τύπος πακέτου | BGA153 |
|---|---|
| Πλάτος λεωφορείων | 1-bit, 4-bit, 8-bit |
| Όνομα προϊόντος | Μνήμη Emmc |
| Τυπικές εφαρμογές | Smartphones, Tablets, IoT Devices |
| Κατανάλωση ρεύματος | Τυπικό ενεργό 50mA |
| Όνομα προϊόντος | Automotive Embedded Multi Media Card |
|---|---|
| Υπηρεσία προσαρμογής λογότυπου | Διαθέσιμος |
| Υλικό | πλαστική ύλη |
| Επιλογές χωρητικότητας | 64GB, 128GB, 256GB |
| Προέλευση | Κίνα |
| Όνομα προϊόντος | eMMC 5.1 32 GB 64 GB 128 GB |
|---|---|
| Πακέτο | BGA 153 |
| εργοστάσιο | Ναί |
| Υλικό | πλαστική ύλη |
| Μάρκα | PG |
| Δυναμικότητα | 64GB |
|---|---|
| Συμφωνία | HS400 |
| Διαβάστε την ταχύτητα | Μέχρι 330MB/s |
| Γράψτε την ταχύτητα | Μέχρι 240MB/s |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C~+85°C/-45°C~+105°C |
| ECC | Ενσωματωμένο ECC (Κωδικός διόρθωσης σφαλμάτων) |
|---|---|
| Κωδικός διόρθωσης σφαλμάτων | Ναί |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Τύπος λάμψης | 3D NAND |
| Δυναμικό | Πρότυπο (δεν καθορίζεται) |
| Ικανότητα | 64 GB / 128 GB |
|---|---|
| Επιλογή Flash | TLC λάμψη NAND |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 330 MB/s |
| Ταχύτητα γραφής | Έως 240MB/s |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C~+85°C/-45°C~+105°C |
| Δυναμικότητα | 8GB-512GB |
|---|---|
| Διαβάστε την ταχύτητα | Μέχρι 330MB/s |
| Συμφωνία | HS400 |
| Γράψτε την ταχύτητα | Μέχρι 240MB/s |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C~+85°C |
| Ικανότητα | 64GB-256GB |
|---|---|
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 330 MB/s |
| Ταχύτητα γραφής | Έως 240MB/s |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C~+85°C/-45°C~+105°C |
| Επιλογή Flash | MLC/3DTLC/QLC NAND |