| fabriek | Ja |
|---|---|
| Wafeltje | Kioxia |
| Pakket | BGA153-pakket |
| Kwaliteit | Echt origineel |
| Garantie | 5 jaar |
| Productnaam | Ingebedde EMMC van automobielkwaliteit |
|---|---|
| Capaciteit | 64G 128G 256G |
| Schrijfsnelheid | Tot 240 MB/s |
| Schrijfsnelheid | Tot 240 MB/s |
| Functie | Geheugen |
| Productnaam | Ingebouwde opslagoplossing EMMC |
|---|---|
| Geheugen | Flash |
| Controleur | SMI |
| Wafeltje | Kioxia |
| Sollicitatie | Geavanceerd rijassistentiesysteem |
| Productnaam | IC Elektronische Component 64G EMMC5.1 |
|---|---|
| Verenigbaarheid | Set-top box |
| Lees snelheid | 330 MB/sec |
| Capaciteitsbereik | Tot 256 GB |
| Logo | Aangepast logo |
| Pakkettype | BGA153 |
|---|---|
| Busbreedte | 1-bit, 4-bit, 8-bit |
| Productnaam | EMMC-geheugenkaart |
| Typische toepassingen | Smartphones, tablets, IoT-apparaten |
| Stroomverbruik | Typisch 50mA actief |
| Productnaam | Automotive ingebedde multimediakaart |
|---|---|
| Logo aangepaste service | Beschikbaar |
| Materiaal | plastic |
| Capaciteitsopties | 64 GB, 128 GB, 256 GB |
| Oorsprong | China |
| Productnaam | eMMC 5.1 32 GB 64 GB 128 GB |
|---|---|
| Pakket | BGA 153 |
| fabriek | Ja |
| Materiaal | plastic |
| Merk | PG |
| Capaciteit | 64 GB |
|---|---|
| Overeenkomst | HS400 |
| Lees Snelheid | Tot 330 MB/s |
| Schrijf snelheid | Tot 240 MB/s |
| Werktemperatuur | -40°C~+85°C/-45°C~+105°C |
| ECC | Ingebouwde ECC (foutcorrectiecode) |
|---|---|
| Foutcorrectiecode | Ja |
| Garantie | 1 jaar |
| Flitstype | 3D NAND |
| Spanning | Standaard (niet gespecificeerd) |
| Capaciteit | 64 GB/128 GB |
|---|---|
| Keuze uit flitser | TLC NAND Flash |
| Lees snelheid | Tot 330 MB/s |
| Schrijfsnelheid | Tot 240 MB/s |
| Bedrijfstemperatuur | -40°C~+85°C/-45°C~+105°C |