| Ονομα | Κάρτα SD για επιτήρηση ασφαλείας κάμερας IP |
|---|---|
| Πιστοποίηση | CE and RoHS |
| Τάξη | A1 U3 |
| Μάρκα | ΠΓ μάρκα |
| Φλας | KIOXIA 9T25 |
| Προϊόν | Κάρτα Micro SD 32 GB |
|---|---|
| Ποιότητα | Καλός |
| Ικανότητα | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Χρήση | κινητά τηλέφωνα, tablet, κάμερες, κάμερες παρακολούθησης, κάμερες, ηχεία, κονσόλες παιχνιδιών, drone |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο |
| Name | Industrial TF Card |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Read speed | 160mb/s |
| Write speed | 140mb/s |
| Capacity | 64GB 128GB 256GB |
| Ονομασία | Τροχαία κάρτα TF |
|---|---|
| Κάρτα μνήμης βιομηχανικής ποιότητας CapacityPG | 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Πακέτο | Προσαρμόσιμη |
| Διαβάστε την ταχύτητα | 180MB/s |
| Ονομα | Κάρτα TF για φορητή εξωτερική ψηφιακή συσκευή εγγραφής τσέπης |
|---|---|
| Υλικό | Πλαστική ύλη |
| Διαβάστε ταχύτητα | 160MB/s |
| Ταχύτητα εγγραφής | 140MB/s |
| Ικανότητα | 64GB 128GB 256GB |
| Όνομα προϊόντος | Τροχαία κάρτα TF |
|---|---|
| Σύστημα αρχείων | FAT32/ exFAT |
| Τάξη ταχύτητας | Τάξη 10, UHS-I |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης | 256GB/64GB/128GB |
| Εφαρμογή | Κάμερα βιντεοσκόπησης υπαίθριων αθλητικών εγγραφών |
| Δυναμικότητα | 8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB/1TB |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Πακέτο | Προσαρμόσιμη |
| Διαβάστε την ταχύτητα | 180MB/s |
| Γράψτε την ταχύτητα | 135MB/s |
| Δυναμικότητα | 128GB-1TB |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Πακέτο | Προσαρμόσιμη |
| Διαβάστε την ταχύτητα | 180MB/s |
| Γράψτε την ταχύτητα | 135MB/s |
| όνομα | Βιομηχανική κάρτα TF |
|---|---|
| Τάξη | A1 U3 |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Φλας | 9T25 |
| Ποιότητα | Ανώτατη ποιότητα |
| όνομα | Βιομηχανική κάρτα Micro TF |
|---|---|
| Διαβάστε ταχύτητα | 180MB/s |
| Ταχύτητα εγγραφής | 150MB/s |
| Εφαρμογή | Car DVR Security Monitoring Drone |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |