| Naam | SD-kaart voor IP-camerabeveiligingstoezicht |
|---|---|
| Certificering | CE and RoHS |
| Klas | A1 U3 |
| Merk | PG Merk |
| Nand Flash | Kioxia 9T25 |
| Product | Micro SD-kaart 32GB |
|---|---|
| Kwaliteit | Goed |
| Capaciteit | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Gebruik | mobiele telefoons, tablets, dashcams, bewakingscamera's, camera's, luidsprekers, gameconsole |
| Kleur | Aangepast |
| Name | Industrial TF Card |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Read speed | 160mb/s |
| Write speed | 140mb/s |
| Capacity | 64GB 128GB 256GB |
| Naam | Industriële TF-kaart |
|---|---|
| CapacityPG-geheugenkaart van industriële kwaliteit | 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Kleur | Aanpasbaar |
| Pakket | Aanpasbaar |
| Lees Snelheid | 180 MB/s |
| Naam | TF-kaart voor draagbare digitale videorecorder in zakformaat |
|---|---|
| Materiaal | Plastic |
| Lees snelheid | 160 mb/s |
| Schrijfsnelheid | 140 mb/s |
| Capaciteit | 64 GB 128 GB 256 GB |
| Productnaam | Industriële TF-kaart |
|---|---|
| Bestandssysteem | FAT32/exFAT |
| Snelheidsklasse | Klasse 10, UHS-I |
| Opslagcapaciteit | 256 GB/64 GB/128 GB |
| Sollicitatie | Buitensporten opnemen Vlogcamera |
| Capaciteit | 8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB/1TB |
|---|---|
| Kleur | Aanpasbaar |
| Pakket | Aanpasbaar |
| Lees Snelheid | 180 MB/s |
| Schrijf snelheid | 135 MB/s |
| Capaciteit | 128 GB tot 1 TB |
|---|---|
| Kleur | Aanpasbaar |
| Pakket | Aanpasbaar |
| Lees Snelheid | 180 MB/s |
| Schrijf snelheid | 135 MB/s |
| naam | Industriële TF -kaart |
|---|---|
| Klas | A1 U3 |
| Garantie | 3 jaar |
| Nand Flash | 9T25 |
| Kwaliteit | Topkwaliteit |
| naam | Industriële micro TF -kaart |
|---|---|
| Lees snelheid | 180 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 150MB/s |
| Sollicitatie | Auto DVR beveiligingsmonitoring Drone |
| Garantie | 3 jaar |