| Ασφάλεια από μαγνήτες | - Ναι, ναι. |
|---|---|
| Πακέτο | Προσαρμόσιμος |
| Ασφάλεια με ακτίνες Χ | - Ναι, ναι. |
| Συμφωνία | Συσκευές SDHC/SDXC |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C σε 85°C |
| Ονομασία | Κάρτα TF PG ζώνης 256GB |
|---|---|
| Ποιότητα | Καλό, 100% καινούργιο. |
| Εφαρμογή | Τηλεφώνημα / MP3 / MP4 / Ηχείο / Dashcam |
| Πακέτο | Προσαρμοσμένη συσκευασία |
| OEM / ODM | Υποστήριξη |
| Δυναμικότητα | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB/1TB |
|---|---|
| Χρώμα | Προσαρμόσιμη |
| Πακέτο | Προσαρμόσιμη |
| Διαβάστε την ταχύτητα | 180MB/s |
| Γράψτε την ταχύτητα | 135MB/s |
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανικές κάρτες TF προσαρμοσμένου λογότυπου OEM |
|---|---|
| Ικανότητα | 64 128 256 GB |
| Κατασκευαστής | China Chips Star Semiconductor Co., Ltd. |
| Ταχύτητα εγγραφής | Μέχρι 140MB/s |
| Υλικό | πλαστική ύλη |
| Εύρος θερμοκρασίας εργασίας | -25°C-85°C |
|---|---|
| Υλικό | πλαστική ύλη |
| Ποιότητα | Κορυφαία ποιότητα |
| Ταχύτητα γραφής | Μέχρι 140MB/s |
| Πιστοποιήσεις | CE, RoHS |
| Όνομα προϊόντος | Industrial Carte Memoire |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C έως 85°C |
| Ταχύτητα γραφής | Έως 140 MB/s |
| Σύστημα αρχείων | Fat32 / exfat |
| Πιστοποιητικό | CE, Rosh |
| Τύπος Nand Flash | 3D NAND |
|---|---|
| Συμμόρφωση | RoHS, CE |
| Όνομα προϊόντος | Τροχαία κάρτα TF |
| Form Factor | Κάρτα TF |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 160 MB/s |
| Name | Industrial TF Card for 4k Recording |
|---|---|
| Nand flash | TLC |
| Quality | Good health |
| Material | Plastic |
| Read speed | 160mb/s |