| Product | Micro SD Card 32gb |
|---|---|
| Quality | Good |
| Capacity | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
| Usage | Mobile Phones, Tablets, Dash Cams, Surveillance Cameras, Cameras, Speakers, Game Consoles, Drones |
| Color | Customized |
| Name | Industrial TF Card |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Read Speed | 160mb/s |
| Write Speed | 140mb/s |
| Capacity | 64GB 128GB 256GB |
| Name | Industrial Grade Tf Card |
|---|---|
| CapacityPG Brand Industrial Grade Memory Card | 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Color | Customizable |
| Package | Customizable |
| Read Speed | 180MB/s |
| Name | TF Card For Portable Outdoor Pocket Digital Video Recorder |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Read Speed | 160mb/s |
| Write Speed | 140mb/s |
| Capacity | 64GB 128GB 256GB |
| Product Name | Industrial Grade TF Card |
|---|---|
| File System | FAT32/ ExFAT |
| Speed Class | Class 10, UHS-I |
| Storage Capacity | 256GB/64GB/128GB |
| Application | Outdoor Sports Recording Vlog Camera |
| Capacity | 8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB/1TB |
|---|---|
| Color | Customizable |
| Package | Customizable |
| Read Speed | 180MB/s |
| Write Speed | 135MB/s |
| Capacity | 128GB-1TB |
|---|---|
| Color | Customizable |
| Package | Customizable |
| Read Speed | 180MB/s |
| Write Speed | 135MB/s |
| Name | Industrial Tf Card |
|---|---|
| Class | A1 U3 |
| Warranty | 3 Years |
| Nand Flash | 9T25 |
| Quality | Top Quality |
| Name | Industrial Micro TF Card |
|---|---|
| Read Speed | 180mb/s |
| Write Speed | 150mb/s |
| Application | Car DVR Security Monitoring Drone |
| Warranty | 3 Years |
| Magnet Proof | Yes |
|---|---|
| Package | Customizable |
| X-Ray Proof | Yes |
| Compatibility | SDHC/SDXC Devices |
| Operating Temperature | -25°C To 85°C |