| Adı | Memoria Carte 64GB |
|---|---|
| Kapasite | 32GB / 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| özel | Kabul edilebilir. |
| Ürün Durumu | Depoda |
| Hız Sınıfı | Sınıf 10 |
| Kullanımı | telefon, kamera vb. |
|---|---|
| Paketleme | Perakende Paketi / Özel |
| Paket | Varsayılan veya Perakende Blister |
| Depolama türü | FLAŞ bellek |
| Renk | Siyah, mavi, kırmızı, vb. |
| Adı | 64GB hatıra carte |
|---|---|
| Özellik | Büyük kapasiteli depolama, yüksek hızlı okuma ve yazma performansı |
| Hizmet | Özel Hizmet Teklif |
| Aplicatiuon | Mp4, mp3, telefon, sürüş kaydedici |
| Sertifika | CE, RoHS |
| İsim | IP Kamera Güvenlik Gözetimi için SD Kart |
|---|---|
| Sertifika | CE and RoHS |
| Sınıf | A1 U3 |
| Marka | PG markası |
| Nand flaş | Kioksi 9t25 |
| Name | Industrial TF Card |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Read speed | 160mb/s |
| Write speed | 140mb/s |
| Capacity | 64GB 128GB 256GB |
| Adı | Endüstriyel Kaliteli TF Kartı |
|---|---|
| CasualPG marka endüstriyel sınıf hafıza kartı | 64GB / 128GB / 256GB / 512GB |
| Renk | özelleştirilebilir |
| Paket | özelleştirilebilir |
| Okuma Hızı | 180 MB/sn |
| Sınıf Seviyesi | C10 |
|---|---|
| cips | Hynix V7/KIOXIA |
| Aplicatiuon | Akıllı telefon, kamera, tablet PC |
| Hafıza Kartı Adı | Yüksek hızlı SD kartlar |
| Renk | özelleştirilmiş veya varsayılan olarak tamamen siyah |
| İsim | Taşınabilir Dış Mekan Cep Dijital Video Kaydedici için TF Kartı |
|---|---|
| Malzeme | Plastik |
| Okuma Hızı | 160MB/S |
| Yazma hızı | 140MB/S |
| Kapasite | 64GB 128GB 256GB |
| Garanti | 1 yıllık sınırlı garanti |
|---|---|
| Hız | C10, U3, V30, A1, A2 |
| Depolama türü | Flaş Bellek |
| tip | SD kartı |
| Menşei | Çin |
| Ürün adı | Endüstriyel Kaliteli TF Kartı |
|---|---|
| Dosya sistemi | FAT32/ exFAT |
| Hız Sınıfı | Sınıf 10, UHS-I |
| Depolama Kapasitesi | 256GB/64GB/128GB |
| Başvuru | Açık Hava Sporları Kayıt Vlog Kamerası |