| Προϊόν | Μνήμη ενσωματωμένων κυκλωμάτων eMMC5.1 |
|---|---|
| Λογότυπο | Προσαρμοσμένο λογότυπο |
| Κατασκευαστής | China Chips Star |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 330 MB/s |
| Προέλευση | SZ |
| Διαδοχική διαβασμένη ταχύτητα | Μέχρι 400MB/s |
|---|---|
| Χρήση | Αποθήκευση για τηλέφωνα, tablets και ούτω καθεξής |
| Τυχαίος γράψτε την ταχύτητα | Μέχρι 4.000 IOPS |
| Δυναμικότητα | 4GB, 128GB, 256GB |
| Σχήμα | 11.5mm x 13mm, 12mm x 16mm, 12mm x 18mm |
| Τύπος πακέτου | BGA (Ball Grid Array) |
|---|---|
| Βαθμός | εμπορικός βαθμός |
| Διαδοχικός γράψτε την ταχύτητα | Έως 240 MB/s |
| Ελεγκτής | SMI |
| Τάση λειτουργίας | 2.7V - 3.6V |
| NAND Flash | MLC/TLC/QLC |
|---|---|
| Τετάρτη | 2.7V-3.6V |
| Κατασκευαστής | PG |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Δυναμικότητα | 8GB, 16GB, 32GB, 64GB, 128GB, 256GB, 512GB |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C σε +85°C |
|---|---|
| NAND Flash | MLC/TLC/QLC |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Διασύνδεση | HS400, HS200, HS, DDR |
| Τυχαίος γράψτε την ταχύτητα | Μέχρι 10.000 IOPS |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Καλή ποιότητα, υψηλή απόδοση |
|---|---|
| Επιλογή Flash | MLC / 3D TLC / QLC NAND |
| Ενισχυμένο Strobe | Υποστηρίζεται |
| Εύρος χωρητικότητας | 64 GB έως 256 GB |
| Δυναμικό | 1,8V / 3,3V |
| Ικανότητα | 64 GB έως 256 GB |
|---|---|
| Orign | Κίνα |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 330 MB/s |
| Ταχύτητα γραφής | Έως 240MB/s |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40℃~+85℃ / -45℃~+105℃ |
| Ικανότητα | 64GB/128GB/256GB |
|---|---|
| Συμφωνία | HS400 |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 330 MB/s |
| Ταχύτητα γραφής | Έως 240MB/s |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C~+85°C/-45°C~+105°C |
| Ποιότητα | 100% πρωτότυπο |
|---|---|
| Κατάσταση | Νέος |
| Διασύνδεση | HS400, HS200, HS, DDR |
| Χαρακτηριστικά | Προηγμένη ισοπέδωση φθοράς, διαχείριση κακών μπλοκ, υποστήριξη TRIM, προστασία από απώλεια ισχύος, π |
| Πρότυπο | ΕΜΜΚ 5.1 |
| Δυναμικότητα | 8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
|---|---|
| Διαβάστε την ταχύτητα | Μέχρι 330MB/s |
| Συμφωνία | HS400 |
| Γράψτε την ταχύτητα | Μέχρι 240MB/s |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -25°C~+85°C |