| Ürün adı | NUW Marka PSLC eMMC 5.1 |
|---|---|
| NAND | PSLC |
| Depolama Kapasitesi | 4/8/16GB |
| PE | 30000 |
| Durum | Yeni |
| Güvenilirlik Özellikleri | İyileştirilmiş ECC ve aşınma dengeleme ile gelişmiş veri güvenilirliği |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Logo | Oem |
| Flaş Seçimi | MLC / 3D TLC / QLC NAND |
| Arayüz | MMC (MultiMediaCard) arayüzü |
| İlgili Sertifikalar | IATF 16949 |
|---|---|
| Hafıza | Flaş |
| İşlev | Hafıza |
| Uygulama | Araç İçi Bilgi-Eğlence Sistemi |
| Kalite | Yeni |
| Hafıza | Flaş |
|---|---|
| GELENEK | Destek |
| Menşei | Çin |
| Sıralı Yazma Hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Standart | eMMC 5.1 |
| Ürün Adı | EMMC Modülü Flaş Bellek |
|---|---|
| Flaş Seçimi | MLC / 3DTLC / QLC NAND |
| Flaş Derecesi | A sınıfı |
| Protokol | HS400 |
| Standart | eMMC 5.1 |
| Kalite | Kontrplak durumda |
|---|---|
| Renk | Siyah |
| Üretici | PG Markası, Çin Cips Yıldızı |
| Paket Tipi | BGA 153 |
| Uyumluluk | Tabletler |
| İsim | Düşük Güç Tüketimi EMMC 5.1 |
|---|---|
| Başvuru | Akıllı ev ve multimedya oynatma kutuları |
| Kapasite | 64GB, 128GB, 256GB |
| OEM/ODM | Memnuniyetle karşılandı |
| Anlaşma | HS400 |
| Ürün adı | Gömülü eMMC 5.1 |
|---|---|
| Seviye | endüstriyel sınıf |
| Kapasite | 64GB - 256GB |
| Okuma hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Yazma hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Ürün Adı | 128 GB Yerleşik EMMC 5.1 |
|---|---|
| Nand flaş | TLC |
| Paket Tipi | FBGA |
| Uyumlu | Dijital Fotoğraf Çerçeveleri |
| Kapasite aralığı | 64GB - 256GB |
| Kullanım Örneği | Öğrenme Tabletleri |
|---|---|
| Yazma hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Uygulama | Tablet bilgisayar |
| Durum | İyi |
| Otobüs hızı | HS400 (400 MB/s'ye kadar) |