| سازگار است | قاب های دیجیتال عکس |
|---|---|
| نوع بسته | BGA (Ball Grid Array) |
| ظرفیت ذخیره سازی | 64 گیگابایت/128 گیگابایت/256 گیگابایت |
| سازگاری | مادربردهای دستگاه POS |
| استاندارد | eMMC 5.1 |
| نام محصول | Flash Memory Embedded eMMC |
|---|---|
| OEM | خوش آمدید |
| گزینه های ظرفیت | 64 گیگابایت ، 128 گیگابایت ، 256 گیگابایت |
| سرویس سفارشی آرم | موجود است |
| وضعیت | سلامتی جدید / خوب |
| نام محصول | حافظه فلش EMMC 5.1 |
|---|---|
| دمای عملیاتی | -25 تا 85 درجه سانتی گراد |
| انتخاب فلش | MLC / 3D TLC / QLC NAND |
| ظرفیت | تا 256GB |
| سرعت خواندن | تا 330 مگابایت بر ثانیه |
| نام محصول | حافظه آی سی EMMC 153BGA |
|---|---|
| سرعت خواندن | 330 مگابایت بر ثانیه |
| سرعت نوشتن | 240 مگابایت بر ثانیه |
| دمای عملیاتی | 0 ~ 70 ℃ |
| گارانتی | 1 سال |
| حافظه | فلش |
|---|---|
| رنگ | مشکی |
| وضعیت محصولات | جدید |
| ظرفیت | متفاوت است (64 گیگابایت، 128 گیگابایت، و غیره) |
| فرم فاکتور | BGA 153 |
| نام محصول | eMMC 5.1 |
|---|---|
| سازگاری | ست تاپ باکس |
| نوع بسته | 153BGA |
| فلاش NAND | MLC/TLC/QLC |
| درجه ویفر | خوب بمیر |
| نام | Industrial eMMC 5.1 64GB 128GB 256GB |
|---|---|
| ظرفیت | 64 گیگابایت / 128 گیگابایت / 256 گیگابایت |
| OEM | پشتیبانی کنید |
| سرعت خواندن | تا 330 مگابایت بر ثانیه |
| سرعت نوشتن | حداکثر 240 مگابایت بر ثانیه |
| نام | EMMC5.1 با سرعت بالا |
|---|---|
| ظرفیت | 64 گیگابایت ، 128 گیگابایت ، 256 گیگابایت |
| OEM/ODM | خوش آمدید |
| توافق نامه | HS400 |
| سرعت خواندن | تا 330 مگابایت بر ثانیه |
| مبدا | چین |
|---|---|
| ویژگی های کلیدی | کیفیت خوب، عملکرد بالا |
| ظرفیت | به طور معمول از 64 گیگابایت تا 256 گیگابایت متغیر است |
| محصول | EMMC |
| حافظه | فلش |
| نام محصول | PG نام تجاری eMMC 5.1 |
|---|---|
| ظاهر | 11.5mmx13mmx1.0mm/11.5mmx13mmx1.2mm |
| مبدا | چین |
| تابع | حافظه |
| ظرفیت ذخیره سازی | 64 گیگابایت/128 گیگابایت/256 گیگابایت |