| Ürün | EMMC |
|---|---|
| Sıralı Yazma Hızı | 240 MB/sn'ye kadar |
| Paket Tipi | BGA 153 |
| Ürün durumu | Yeni |
| Denetleyici | SMI |
| Ürün adı | EMMC 153 BGA Flash Nand Bellek |
|---|---|
| Ağırlık | Yaklaşık 16 gram |
| GELENEK | Destek |
| Kapasite | 256GB/64GB/128GB |
| Başvuru | Akıllı Hoparlör |
| Ürün adı | Otomotiv Sınıfı eMMC 5.1 |
|---|---|
| Uyumluluk | IATF 16949 |
| Menşei | Guangdong, Çin |
| Uyumlu | Gelişmiş Sürücü Destek Sistemleri (ADAS) ve Otonom Sürüş Sistemleri (ADS) Bellek Yongaları |
| Kapasite aralığı | 64GB - 256GB |
| Ürün | EMMC |
|---|---|
| Güç yönetimi | Gelişmiş güç yönetimi özellikleri |
| Anlaşma | HS400 |
| Uygulama | tablet bilgisayar |
| Logo Özelleştirilmiş Hizmet | Mevcut |
| Ürün adı | Gömülü Otomotiv eMMC |
|---|---|
| Uyumlu | Çevre Görünümü Monitörü(AVM) |
| Menşei | Çin |
| Malzeme | plastik |
| Kalite | İyi |
| İsim | IoT Uç Bilgi İşlem için Endüstriyel eMMC |
|---|---|
| Gofret | Kioksiye |
| Denetleyici | SMI |
| Garanti | 3 yıl |
| Yazma hızı | 240 MB/sn |
| Ürün adı | NUW Marka PSLC eMMC 5.1 |
|---|---|
| PE | 30000 |
| Anahtar Özellikler | Yüksek Dayanıklılık |
| Depolama Kapasitesi | 4/8/16GB |
| Ürün durumu | Yeni |
| Ürün adı | EMMC Flash Bellek |
|---|---|
| Kapasite | 64GB-512GB |
| Garanti | 1 yıl |
| Okuma hızı | 330 MB/sn |
| Yazma hızı | 240 MB/sn |
| Ürün adı | EMMC 153BGA IC Bellek |
|---|---|
| Okuma hızı | 330 MB/sn |
| Yazma hızı | 240 MB/sn |
| Çalışma Sıcaklığı | 0~70°C |
| Garanti | 1 Yıl |
| Ürün adı | Gömülü eMMC 5.1 |
|---|---|
| Nand Flash Türü | 3D NAND |
| Okuma hızı | 330 MB/sn'ye kadar |
| Garanti | 5 Yıl |
| Uyumlu | Otomotiv Elektroniği ADAS |