| Pojemność | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB/512 GB |
|---|---|
| Kolor | wszystkie czarne lub dostosowane |
| Pakiet | Blister domyślny lub detaliczny |
| Jakość | Dobra, oryginalna karta |
| Materiał | Plastikowe |
| Nazwa | Karta TF 32 GB |
|---|---|
| Sposób pakowania | Pakowanie paletowe, obudowa PP, blister, dostosowane opakowanie |
| Kolor | Czarny lub drukowany |
| Status produktu | Nowy |
| Odporny na wstrząsy | - Tak, proszę. |
| Nazwa | 512 GB Karta TF |
|---|---|
| Sposób pakowania | Pakowanie paletowe, obudowa PP, blister, dostosowane opakowanie |
| Kolor | Czarny lub drukowany |
| Status produktu | Nowy |
| interfejs | SD 6.1 |
| Nazwa | Karta pamięci U3 |
|---|---|
| OEM / ODM | Wsparcie |
| Kolor | Czarny lub drukowany |
| Jakość | Zdrowie |
| Marka | PG |
| Pojemność | 16 GB/32 GB/64 GB/128 GB/256 GB/512 GB |
|---|---|
| Kolor | Czarny lub na zamówienie |
| Pakiet | Blister domyślny lub detaliczny |
| Jakość | dobry, 100% nowy |
| Materiał | Plastikowe |