| Δυναμικότητα | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Χρώμα | όλα μαύρα ή προσαρμοσμένα |
| πακέτο | Συνεπώς, δεν θα πρέπει να χρησιμοποιείται η μέθοδος αυτή. |
| Ποιότητα | Καλή, αρχική κάρτα. |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Ονομασία | 32GB TF κάρτα |
|---|---|
| Τρόπος συσκευασίας | χύδης συσκευασία παλέτας, θήκη PP, φουσκωτή συσκευασία, προσαρμοσμένη συσκευασία |
| Χρώμα | Μαύρος ή τυπωμένος |
| κατάσταση του προϊόντος | Νέο |
| Αδιάβροχο | - Ναι, ναι. |
| Ονομασία | Κάρτα TF 512GB |
|---|---|
| Τρόπος συσκευασίας | χύδης συσκευασία παλέτας, θήκη PP, φουσκωτή συσκευασία, προσαρμοσμένη συσκευασία |
| Χρώμα | Μαύρος ή τυπωμένος |
| κατάσταση του προϊόντος | Νέο |
| Διασύνδεση | SD 6.1 |
| Ονομασία | Μνήμη U3 |
|---|---|
| OEM / ODM | Υποστήριξη |
| Χρώμα | Μαύρος ή τυπωμένος |
| Ποιότητα | Καλή υγεία |
| Ετικέτα | PG |
| Δυναμικότητα | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο ή προσαρμοσμένο |
| Πακέτο | Συνεπώς, δεν θα πρέπει να χρησιμοποιείται η μέθοδος αυτή. |
| Ποιότητα | Καλό, 100% καινούργιο. |
| Υλικό | Πλαστικό |