| Naam | PG-band 128 GB TF-kaart |
|---|---|
| OEM / ODM | Ondersteuning |
| Kleur | blauw of bedrukt |
| Kwaliteit | Uitstekend. |
| Interface | SD zes.1 |
| Naam | SD-kaart |
|---|---|
| OEM / ODM | Ondersteuning |
| Kleur | Zwart of gedrukt |
| Kwaliteit | Gezondheid |
| Interface | SD zes.1 |
| Naam | C10 TF-kaart |
|---|---|
| OEM / ODM | Ondersteuning |
| Pakket | aanpasbaar |
| Kwaliteit | Nieuw |
| Interface | SD zes.1 |
| Capaciteit | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Kleur | geheel zwart of op maat |
| Pakket | Default of Retail Blister |
| Kwaliteit | Goede, originele kaart. |
| Materiaal | Plastic |
| Naam | 32 GB TF kaart |
|---|---|
| Pakketmanier | bulk pallet verpakking, PP-hoesje, blister, op maat gemaakte verpakking |
| Kleur | Zwart of gedrukt |
| productstatus | Nieuw |
| Schokbestendig | - Ja, dat klopt. |
| Naam | 512 GB TF-kaart |
|---|---|
| Pakketmanier | bulk pallet verpakking, PP-hoesje, blister, op maat gemaakte verpakking |
| Kleur | Zwart of gedrukt |
| productstatus | Nieuw |
| Interface | SD zes.1 |
| Naam | U3 geheugenkaart |
|---|---|
| OEM / ODM | Ondersteuning |
| Kleur | Zwart of gedrukt |
| Kwaliteit | Gezondheid |
| Merken | PG |
| Capaciteit | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB |
|---|---|
| Kleur | Zwart of op maat |
| Pakket | Default of Retail Blister |
| Kwaliteit | Goed, 100% nieuw. |
| Materiaal | Plastic |