| WAFELTJE | KIOXIA-wafers van industriële kwaliteit |
|---|---|
| Kwaliteit | 100% origineel |
| Kenmerken | Geavanceerde slijtage leveling, slecht blokbeheer, TRIM-ondersteuning, bescherming tegen stroomverli |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Capaciteit | 8GB, 16GB, 32GB, 64GB, 128GB, 256GB, 512GB. |
| Kwaliteit | 100% Origineel |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuw |
| Interface | HS400, HS200, HS, DDR |
| Functies | Geavanceerde slijtage leveling, slecht blokbeheer, TRIM-ondersteuning, bescherming tegen stroomverli |
| Standaard | eMMC 5.1 |
| Capaciteit | 8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB |
|---|---|
| Lees Snelheid | Tot 330 MB/s |
| Overeenkomst | HS400 |
| Schrijf snelheid | Tot 240 MB/s |
| Werktemperatuur | -25°C~+85°C |
| Productnaam | Automotive ingebedde multimediakaart |
|---|---|
| Logo aangepaste service | Beschikbaar |
| Materiaal | plastic |
| Capaciteitsopties | 64 GB, 128 GB, 256 GB |
| Oorsprong | China |
| Capaciteit | 64 GB-512 GB |
|---|---|
| Overeenkomst | HS400 |
| Lees snelheid | Tot 330 MB/s |
| Schrijfsnelheid | Tot 240 MB/s |
| Bedrijfstemperatuur | -25°C~+85°C |
| Productnaam | eMMC 5.1 ingebedde IC-chips |
|---|---|
| Gebruikscasus | Tabletten leren |
| Kwaliteit | Nieuw |
| Pakkettype | BGA 153 |
| Logo | OEM |
| Productnaam | EMMC |
|---|---|
| Flitsgraad | rang A |
| Productstatus | Nieuw |
| Geheugen | Flash |
| Wafeltje | KIOXIA-wafel |
| Naam | Industrieel geheugen Flash IC EMMC |
|---|---|
| OEM | Welkom |
| Wafeltje | Kioxia |
| Controleur | SMI |
| Schrijfsnelheid | 240 MB/sec |
| Oorsprong | China |
|---|---|
| Productnaam | eMMC van automobielkwaliteit 5.1 |
| Nand Flash Type | 3D NAND |
| Capaciteit | 64 128 256G |
| Lees snelheid | Tot 330 MB/s |
| Voorwaarde | Nieuw / Goede gezondheid |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -40°C tot 105°C |
| Garantie | 5 jaar |
| Functie | Geheugen |
| Productenstatus | Nieuw |