| Όνομα προϊόντος | eMMC 5.1 32 GB 64 GB 128 GB |
|---|---|
| Πακέτο | BGA 153 |
| εργοστάσιο | Ναί |
| Υλικό | πλαστική ύλη |
| Μάρκα | PG |
| Τύπος πακέτου | BGA153 |
|---|---|
| Πλάτος λεωφορείων | 1-bit, 4-bit, 8-bit |
| Όνομα προϊόντος | Μνήμη Emmc |
| Τυπικές εφαρμογές | Smartphones, Tablets, IoT Devices |
| Κατανάλωση ρεύματος | Τυπικό ενεργό 50mA |
| Όνομα προϊόντος | Βαθμός αυτοκινήτου EMMC 128 GB |
|---|---|
| Oem | καλωσόρισμα |
| Εγγύηση | 3 χρόνια |
| Ταχύτητα γραφής | 240 MB/s |
| Προέλευση | Κίνα |
| Προέλευση | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
|---|---|
| Υπηρεσία προσαρμογής λογότυπου | Διαθέσιμος |
| Κατάσταση | καλής ποιότητας |
| Θερμοκρασία εργασίας | -45~105℃ |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | 330MB/s |
| NAND FLASH | TLC/QLC |
|---|---|
| Σειρά | Libre |
| Μέγιστη ταχύτητα γραφής | 240 MB/s |
| Φορέστε ισοπεδωτική | Υποστηρίζεται |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 330 MB/s |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένο eMMC 5.1 |
|---|---|
| Βαθμός | βιομηχανικής ποιότητας |
| Ικανότητα | 64 GB έως 256 GB |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 330 MB/s |
| Ταχύτητα γραφής | Έως 240MB/s |
| Ονομα | IC Component Embedded Industrial eMMC 5.1 |
|---|---|
| Ικανότητα | 32GB / 64GB / 128GB / 256GB |
| BGA | 153 |
| Ταχύτητα ανάγνωσης | Έως 330 MB/s |
| Ταχύτητα γραφής | Έως 240MB/s |
| Μνήμη | Λάμψη |
|---|---|
| ΕΘΙΜΟ | υποστήριξη |
| Προέλευση | Κίνα |
| Διαδοχικός γράψτε την ταχύτητα | Έως 240 MB/s |
| Πρότυπο | ΕΜΜΚ 5.1 |
| Όνομα προϊόντος | Τσιπ μνήμης IC Automotive Κατηγορία eMMC 5.1 |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρος |
| Οστια | Κιοξία |
| Εγγύηση | 5 Χρόνια |
| εργοστάσιο | Ναί |
| Σύμφωνος | Ψηφιακά πλαίσια φωτογραφιών |
|---|---|
| Τύπος πακέτου | BGA (Ball Grid Array) |
| Χωρητικότητα αποθήκευσης | 64GB/128GB/256GB |
| Αρμονία | Μητρικές πλακέτες μηχανών POS |
| Πρότυπο | ΕΜΜΚ 5.1 |