![]()
| Προδιαγραφή | Λεπτομέρειες |
|---|---|
| Όνομα Προϊόντος | Κάρτα TF Βιομηχανικού Τύπου |
| Ελεγκτής | SA |
| Διεπαφή | SD6.1 |
| Επιλογές Χωρητικότητας | 64GB, 128GB, 256GB, 512GB |
| Τάση Λειτουργίας | 2.7V-3.6V:16GB-256GB, 3.3V/1.8V:512GB-2TB |
| Κλάση Ταχύτητας | C10, U3, V30, A1, A2 |
| Ταχύτητα Ανάγνωσης | 160Mb/s |
| Ταχύτητα Εγγραφής | 140Mb/s |
| Σύστημα Αρχείων | FAT32/exFAT |
| Κλάση Ταχύτητας Βίντεο | V30 |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -40°C έως 85°C |
| Εγγύηση | 3 Χρόνια |
![]()