| Magnetproof | - Ja, dat klopt. |
|---|---|
| Pakket | Aanpasbaar |
| Röntgenproof | - Ja, dat klopt. |
| Verenigbaarheid | SDHC/SDXC-apparaten |
| Werktemperatuur | -25°C aan 85°C |
| Naam | PG-band 256 GB TF-kaart |
|---|---|
| Kwaliteit | Goed, 100% nieuw. |
| Toepassing | Telefoon / MP3 / MP4 / Luidspreker / Dashcam |
| Pakket | Persoonlijke verpakking |
| OEM / ODM | Ondersteuning |
| Capaciteit | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB/512GB/1TB |
|---|---|
| Kleur | Aanpasbaar |
| Pakket | Aanpasbaar |
| Lees Snelheid | 180 MB/s |
| Schrijf snelheid | 135 MB/s |
| Productnaam | OEM aangepaste logo industriële TF-kaarten |
|---|---|
| Capaciteit | 64 128 256 GB |
| Fabrikant | China Chips Star Semiconductor Co., Ltd. |
| Schrijfsnelheid | Tot 140 MB/s |
| Materiaal | plastic |
| Werktemperatuurbereik | -25°C-85°C |
|---|---|
| Materiaal | plastic |
| Kwaliteit | Topkwaliteit |
| Schrijfsnelheid | Tot 140 MB/s |
| Certificeringen | CE, RoHS |
| Productnaam | Industriële Carte Mémoire |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -25°C tot 85°C |
| Schrijfsnelheid | Tot 140 MB/s |
| Bestandssysteem | FAT32 / exfat |
| Certificaat | CE, Rosh |
| Nand Flash Type | 3D NAND |
|---|---|
| Naleving | RoHS, CE |
| Productnaam | Industriële TF-kaart |
| Vormfactor | TF-kaart |
| Lees snelheid | Tot 160 MB/s |
| Name | Industrial TF Card for 4k Recording |
|---|---|
| Nand flash | TLC |
| Quality | Good health |
| Material | Plastic |
| Read speed | 160mb/s |