| Productnaam | EMMC 153BGA IC-geheugen |
|---|---|
| Lees snelheid | 330 MB/sec |
| Schrijfsnelheid | 240 MB/sec |
| Bedrijfstemperatuur | 0~70℃ |
| Garantie | 1 jaar |
| Opeenvolgende Gelezen Snelheid | Tot 400 MB/s |
|---|---|
| Formfactor | BGA153 |
| Product voltooiing | Standaard |
| breedte | 11,5 mm |
| Productnaam | EMMC-geheugenkaart |
| Productnaam | EMMC 153 BGA Flash Nand-geheugen |
|---|---|
| Gewicht | ongeveer 16 g |
| AANGEPAST | steun |
| Capaciteit | 256 GB/64 GB/128 GB |
| Sollicitatie | Slimme Spreker |
| Productnaam | eMMC 5.1 ingebedde IC-chips |
|---|---|
| Gebruikscasus | Tabletten leren |
| Kwaliteit | Nieuw |
| Pakkettype | BGA 153 |
| Logo | OEM |
| Geheugen | Flash |
|---|---|
| Controleur | SMI |
| Pakkettype | BGA (Ball Grid Array) 153 |
| Voorwaarde | goede kwaliteit |
| Materiaal | plastic |
| Product | Ic-chip Automotive ingebed EMMC 5.1 |
|---|---|
| Oorsprong | China |
| Materiaal | plastic |
| Functie | Geheugen |
| Capaciteitsbereik | 64 GB tot 256 GB |
| Productnaam | ingebouwde emmc |
|---|---|
| Capaciteit | 64 GB / 128 GB / 256 GB |
| Materiaal | plastic |
| Toepassing | In voertuigcommunicatie- en netwerksysteem |
| Kleur | Zwart |
| Naam | Ingebouwde EMMC 5.1 Industrieel |
|---|---|
| Merk | PG-merk |
| Kwaliteit | Uitstekend |
| Materiaal | plastic |
| Sollicitatie | Transportveld |
| fabriek | Ja |
|---|---|
| Wafeltje | Kioxia |
| Pakket | BGA153-pakket |
| Kwaliteit | Echt origineel |
| Garantie | 5 jaar |
| Productnaam | Ingebedde EMMC van automobielkwaliteit |
|---|---|
| Capaciteit | 64G 128G 256G |
| Schrijfsnelheid | Tot 240 MB/s |
| Schrijfsnelheid | Tot 240 MB/s |
| Functie | Geheugen |